Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálnak a szülei, hogy javítha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnak a szülei, hogy javíthatnék a helyzeten?

Figyelt kérdés
2évig voltam együtt a barátommal, majd szakítottam vele mivel abban a két évben össz. vagy 4x-5x voltam náluk, szülei utáltak/utálnak (hozzáteszem ok nélkül, ugy tekintettek rám a kezdetektől fogva, hogy csak egy probléma vagyok a fiúk életében aki miatt romlik az átlaga és kevesebb időt tölt a családjával..) szóval nem is vitt a barátom sosem hozzájuk, mert alapból feszült a légkör és az apja hozzám se szól az anyja pedig igyekszik tartani a látszatot, hogy mennyire rendben van minden.. na lényeg, hogy nem birtam a folytonos itthonlétet a barátommal és hogy sehova nem jártunk el, ha mégis, akkor is én fizettem... többségében ezek miatt, szakítottunk. (persze voltak más gondok is de az mellékes.) 8hónapig voltunk külön, de 1hónapja ugy döntöttünk, újra megpróbáljuk. Hát a szüleivel kapcsolatban semmi nem változott, esetleg annyi, hogy még jobban utálnak amiért összetörtem a kisfiúk szívét aztán most mégis ugyanitt vagyunk. Egyszer voltam náluk azóta, az apja rendszeresen beszólogatott én meg sírva jöttem haza. Én szeretem a barátomat, de ezt így nembírom sokáig:( Segítsetek, mit csináljak hogy legalább egy elviselhető szintre tudjam emelni a szüleivel a kapcsolatunk? Menthetetlen a helyzet?:/
2013. jún. 13. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg ennek a csodálatos lovagnak (te fizetsz -.-' szégyen egy fiúnak, na m1..) hogy beszéljen a szüleivel.. vagy üljetek le 4en beszélgetni.. próbálj megértő lenni, segíts a szüleinek .. meg ilyenek..
2013. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először is minek kezdtétek újra, ha a helyzet nem változott, alap gondok maradtak

hány évesek vagytok, jó lenne tudni, mert másodszorra azt akartam mondani, hogy a sráccal is kéne beszélni, sőt a szüleivel is, mert valami kiváltotta ezt az ellenszenvet, ez nem magától jön N

2013. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ha a legelején le vagy írva ez nem fog megváltozni. 23. éve vagyok a férjemmel. Az anyósom ugyan úgy viszonyul hozzám mint a legelején. Próbálkoztam már sok mindennel, egy pár éve feladtam. Kiharcoltam magamnak a viszonyulás elfogadható alapjait. De itt a kör be is zárult.
2013. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!