Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy javíthatnék a helyzeten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javíthatnék a helyzeten?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 1-1,5 hónapja voltunk egy randin a lánnyal.

Azóta kb ha pár szót beszéltünk egymással.Előtte az esetek 95 %-ban énentem oda hozzá vagy én írtam rá és meguntam.Arra vártam,hogy ő is kezdeményezzen,de nem tette.Ez volt 1,1.5 hónapja.Mivel javíthatnék ezen a helyzeten?



2013. febr. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele! az a legjobb megoldás
2013. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hanyagold egy picit, adj neki teret. Nekem is volt olyan, hogy a pasi halálra idegesített, mindig a nyakamba lihegett, nem volt elég időm magamra, megőrjített. Ha adsz neki időt, akkor ő is fog kezdeményezni.
2013. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak már másfél hónapja nem beszéltünk és már kezd olyan érzésem lenni,hogy már nem nagyon érdekel.
2013. febr. 25. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg azt várta, hogy elhívd második randira. sok lány nem szeret nagyon az elején kezdeményező lenni.szerintem normális, ha az első 2-3 randiig inkább a pasi a dominánsabb és ő udvarol. a későbbiekben ez persze majd változik, kiegyenlítődnek a dolgok. jobban keresitek egymást. ez legalábbis az én véleményem, nehéz így eldönteni mi a helyzet.
2013. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam...Pedig ez

A valószínű

2013. febr. 26. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!