Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év van köztünk a barátnőmme...

20 év van köztünk a barátnőmmel, lehetséges így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok/F a barátnőm meg 40 körül jár,én szeretném ha ezt a dolgot tovább vinnénk,de ő azt mondja hogy ez így nem jó.De engem nem érdekel a dolog próbálkozni szeretnék,de úgy látom ő igazából attól fél hogy nagyon egymásba szeretünk és akár a házasság is szoba kerül.Miért baj mindig az ha két ember között nagy a kor különbség engem ebben a helyzetben egyáltalán nem érdekel vagy ez csak a társadalom miatt van hogy mindenkinek megakarunk felellni.Igazából nincs is kérdésem csak mondjatok valamit ezzel kapcs?

2013. júl. 30. 22:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha lehetek öszinte, nagyon jo a gondolatod! Ebben benne van a másoknak való megfelelés is :) Szerintem próbálkozz, miért ne ha boldogok vagytok!
2013. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerelem szerelem

átkozott gyötrelem

mért nem virágoztál

minden fa tetején

2013. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad vele, akkor miért ne? Pár éven belül talán túl öregnek fog kinézni hozzád, de talán nem. Max. akkor lehet gond belőle, ha együtt maradtok, és te majd szeretnél gyereket. Vagy ő szeretne gyereket most, és te még nem vagy kész rá.

Erről ennyit tudok mondani.

22/L

2013. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne?Én 38 éves vagyok,a párom 25.Már három éve együtt vagyunk,most próbálkozunk babával is.És még mielőtt valaki azt gondolná én szerettem volna mindenáron babát,a korom miatt,ez nem így van.Ő beszélt rá,én már lemondtam róla.
2013. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Én 18/l vagyok, a párom 38/f. 2 éve tökéletesen működik a kapcsolatunk. Minket nem érdekel, hogy a többi ember mit gondol, nekünk ez így jó, még mindig szerelmesek vagyunk egymásba. :)

Próbáljátok meg, ha nem megy, akkor nem megy, ha igen, akkor meg boldogok lesztek. :)

2013. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért ne működhetne? Ha mindketten egyformán így éreznétek akkor nem lenne vele semmi gond. Egyetlen kapcsolatban sincsen biztosíték arra, hogy együtt maradtok,akár 1 év a korkülönbség, akár 20, mégis van ami sikerül, van ami nem.

A baj az, hogy a barátnőd nem érzi ezt, hogy neki kétségei vannak. Ha ő nem érzi megfelelőnek, ha szerinte nem jó az ekkora korkülönbség és nem fog menni a dolog - hát akkor nem is fog, bármennyire is szeretitek egymást.

2013. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen jó lesz majd 40 évesen egy 60 éves nővel...:)

Szerintem hagydd békén. Később úgyis elhagynád, és csak jobban fog akkor szenvedni és kevesebb a valószínűsége, hogy talál párt magának. Most még van esélye találni olyat, akivel le tudja élni az életét. Mert gondolod, hogy te vele maradnál? Egy pasi még 50 évesen is lehet fiatalos, férfias, csődör, és egy 70 éves nő mellette...

2013. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-ik


Te pedig pont ilyen vagy, aki mellett egy ilyen korú nő letudja élni az életét, gondolom ezért ellenzed ilyen elánnal két egymás szerető ember kapcsolatát.

"Kissé" átlátszó.Ment a mínusz is neked.

2013. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 17-19 éves lányok akiknek tetszel, és akikkel 50 évig boldog lehetnél... azért szomorkodnak mert neked egy olyan nő kell, aki anyukád lehetne.


Hmmm.... Legyetek boldogok.

2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 11:10

25 éves nő vagyok, szóval ezt benézted. És még férjnél is vagyok, szóval azt se mondhatod, hogy a kérdezőre fáj a fogam:)

2013. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!