Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Mit szólnátok ahhoz, ha lányotok, akt vagy fehérneműs képeire hívná fel figyelmeteket kollégáitok, vagy ismerősötök, amely képek közösségi portálokon, vagy társkereső weboldalakon vannak?

Figyelt kérdés
12 és 22 év közötti korosztályra gondolok
2010. febr. 19. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
tuti felpofoznám...utána meg elgondolkodnék, miért vagyok alkalmatlan szülőnek 21/L
2010. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

anyám csak a telefonomban látta meg hogy csináltunk pár olyan képet...kiborult,üvöltözött,és még nem sorolnám...

ő baja,minek turkált a telefonomban...

ha neten látna hasonlot,a kiborulás előtt még sztem elájulna,üvöltözés közben meg kitagadna:D

22/L

2010. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

18 év fölött azt csinál, amit akar. Persze nem örülnék neki akkor sem (én már a húgom "erotikusabb" képeitől ki vagyok akadva, ő 23 éves), de nincs közöm hozzá.

Viszont 18 év alatt, plán közelebb a 12-höz, nagyon komolyan leülnék vele beszélgetni a pedofilokról. Addig nyaggatnám, míg le nem törli.

2010. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ha 18+ lenne a lányom akkor csak szóvá tenném, de mivel felnőtt korú ezért szíve joga. ha 18 alatti akkor szóvá tenném és akkora balhét csapnék hogy kiszakadna a házfal, még lehet hogy fel is pofoznám.
2010. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal leszedetném vele. Pláne, ha mondjuk 13-14 éves. De még 22 évesen se tegyen fel fehérneműs képeket. Qvának akar kinézni? Mert aki ilyeneket tesz fel egy közösségi oldalra, az nekem mindig olyan, mintha meg akarná......-ni magát. Lehet, oda normális, szép képeket is feltenni.
2010. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
najó, hát a telefonodat tleg minek nézegeti...de azért ez más, ez esetbne jogosan akadna ki...
2010. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

abba bele sem gondolnak a lányok, akik ilyen képeket feltesznek, hogy van csomó torrent oldal, ahol összevannak gyűjtve az ilyen kis képecskék, és erre verik otthon a férfi letöltők a ..... :/

és igen ez nagy probléma, h 12höz közeliek is csinálnak ilyet.

2010. febr. 19. 14:10
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Személyes nevelési kudarcnak ítélném meg, de nem balhéznék. Egyszerűen felhívnám rá a lányom figyelmét, hogy tudok a dologról, hogy mélységesen csalódtam benne, és hogy onnantól azt csinál, amit akar, leveszem róla a kezem.
2010. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, itt kurnád el az egészet :D
2010. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nekitámadsz nem lesz jobb. Ismerem a kamaszgondolkodást nekem is ekkora a lányom. Szóval szerintem le kell ültetni és elbeszélgetni vele, és megmutatni a neten mit találtak. Talán megérti!
2010. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!