Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális a jelenlegi álláspontom...

Darak kérdése:

Reális a jelenlegi álláspontomban hogy kérjek egy új játékra alkalmas számítógépet a szüleimtől? Többi lent

Figyelt kérdés
A szüleimtől 7 éve kérem minden karácsonykor,szülinapkor "azt" az új gépet, de azóta semmi.15 éves vagyok ,heti 3-4 alkalommal órákat sportolok. 3as-4es tanuló vagyok.Őszintén szólva magamtól nem sokat segítek nekik (lusta fazon vagyok)de ha megkérnek, a lehető leghamarabb segítek.Az utóbbi születésnapomra majdnem kaptam egyet ,de anyám lebeszélte anyámat, mondván érdemeljem ki.Én próbálok segíteni nekik amikor tudok de nem értékeli ezt. Próbálom anyagiakkal támogatni a programom de 2-3 tízessel nem lesz jobb gépem. Nem tudom mit tehetnék a célomért, illetve jelenleg megérdemelném?

#gép #megérdemelném
2015. ápr. 8. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
200 ezer nem is olyan sok egy gépért, teljesen normális ár. Főleg, ha már 7 éve ígérgetik...
2015. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

ne szorakozzatok már, 7 éve igérik....de a gyerek most 15 éves... számoljátok már ki...kisiskolás elso osztálytol kezdve egy kisfiu konyorog egy 200 ezres gépért???!!

minek vettek volna egy 7-8 éves gyereknek bármilyen gépet is...én igérném még neked egy jo 3 évig.. tanulni nem tanulsz, konyorogni kell neked, hogy megmozdulj..semmit nem kapnál, nemhogy szgépet. az, ami meg van, pont arra kéne , hogy valo legyen, hogy segitsen a lecék megirásában..tudjál rajta gépelni és utána nézni egy két dolognak...


na szép kis világ 7-8 évesen számitogépet akar a kolok...15 évesen meg már szinte -koveteli a -játékra alkalmas gépet....

2015. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hol írta a kérdező, h a szülei 7 éve ígérgetik? mert az, h ő 7 éve kéri, az még nem jelenti azt, h a szülei ígérgetik. Egyébként a lehető legjobban teszik, h nem veszik meg. Majd ha felnőtt lesz, és dolgozni fog, vegye meg szépen magának. És már bocsánat, de eleve milyen kérdés az, h megérdemli-e... ne vicceljünk már.
2015. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!