Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek egy szívességet...

Megtennétek egy szívességet egy olyan embernek, aki 1 éve nem tette meg nektek ugyanezt, amit most tőlem kér? Egy hülye kifogással lepattintott.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már csak azért is segítenék, hogy hangsúlyozzam a felsőbbrendűségemet. Persze, ha megtettem a szívességet, akkor a végén odanyögném, hogy én segítettem rajta, de ő egy éve nem. Érezze már át a dolgot. Bár aki ilyen bunkó, hogy tőled kér segítséget, lehet hogy fel sem fogja.
2010. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ő ugyanebben a helyzetben nem segített rajtad, te se segíts neki, semmi okod rá. Sőt, lepattintanám ugyanavval a rossz dumával, amivel ő engem. Ne nézzen már madárnak...
2010. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy feltétellel, amit előre kellene teljesítenie.
2010. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval (is).
2010. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Hogy megtenném-e? Boldog-boldogtalannak háborognék, hogy még ilyen pofátlanságot, és hogy tutira nem segítek. Aztán ha még egyszer megkérdezné, beadnám a derekam. Mert egy idióta, lúzer vagyok, aki nem tud nemet mondani senkinek. És az illető pontosan ezért kérne meg éppen engem (tekintet nélkül az előzményekre). Szerintem ne legyél olyan, mint én, nem éri meg! Ha te tudsz másképp viselkedni, ne habozz! Ezt komolyan mondom! Soha senki nem lesz hálás, csak azért mert végül önszántadból segítesz mindenkinek, jobb ha ezt tőlem tudod...
2010. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: ott a gond, hogy én is egy kicsit olyan vagyok ,mint te..
2010. febr. 22. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!