Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2honapot voltam egyutt egy...

2honapot voltam egyutt egy férfival, akit 3dv utáni szenvedés után is szeretek,3ev után ket csodás napot adott nekem. Gyereke es élettársa van. Vajon ha felnő a kisgyerek egyutt leszünk?

Figyelt kérdés
Szeret,de az asszonyt nem hagyhatja el komoly okok miatt!lathato,hogy szenved,az asszony is megmondja,viszont nem engedik el egymást!

#Fercsim
2015. ápr. 9. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez kamu?
2015. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu!
2015. ápr. 9. 23:09
 3/17 A kérdező kommentje:
Hosszu történet!:(
2015. ápr. 9. 23:09
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha 3 ev utan sz..t a fejedre, majd 2 napig hajtogatott es is et eltunt, nem gondolod, hogy nincs rad szuksege?
2015. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,hogy biztosan érez irántam,mert ekkora ceco után ,mint,ami 3evvel ezelőtt volt,hogy elhagyta miattam a családját,nem tette volna mas meg!Tudta hogy ujra el fog pakolni a no ,ha velem tölti ezt az időt,en idáig harcoltam érte,neki tele tomtek hülyeségekkel a fejet,most bebizonyitottam mindent,hogy hazugság volt,amiket kitalált az élettársa is rólam,ez a ferfi soha nem bántott,a könnyei jottek mikor el kellett ujra engednunk egymást a családja miatt!Hm?
2015. ápr. 9. 23:17
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezek után is en voltam az aki figyelmeztette,hogy haza kell mennünk,pedig 200kmre vitt a városunk bol ugy h minden ismerős tudta es a párja is...
2015. ápr. 9. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

"Vajon ha felnő a kisgyerek egyutt leszünk?"


Dehogy. Ti mar soha nem lesztek egyutt. Torodj bele.


Tudod hany ilyet lattam mar?

2015. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Esetlg ezeket beleirhattad volna a kerdesbe :D
2015. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Uristen ez szanalmas...
2015. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Álmodban talán együtt lesztek. Addig meg jó leszel az olyan ritka hétvégéken amikor az asszony egy távol élő rokonhoz megy a gyerekkel.

Ha szeretne az a pasas, már rég otthagyta volna feleségét.

2015. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!