Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Megijedtem.

Mit tegyek ilyenkor? Megijedtem.

Figyelt kérdés
Apukám elment dolgozni. Este mielőtt lefeküdt volna aludni hogy skypeol. Na és ugye ma elment tudom csúnya dolog de pont ettől félek hogy házas ember és megcsalja anyukámat mert ugye apu angliában dolgozik. na és elég érdekes üzeneteket találtam a skypeon és facen is (nem lépett ki). és tényleg csúnya dolog volt de pont ettől féltem.

2015. ápr. 11. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni. elképzelhető hogy anyukád is tudja. szerintem ne avatkozz bele, próbálj ugyanúgy tekinteni az apukádra, mint ahogyan eddig tetted.
2015. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, most ezt fogalmazd meg úgy, hogy mi is értsük. Most akkor mi van? Belenéztél a leveleibe? De ha angliában dolgozik, akkor hogyan? És milyen üzeneteket találtál?
2015. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem értem apukád elment dolgozni Angliába, este mielott lefekudt volna aludni, hogy skypeol?
2015. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha, soha, soha de tényleg SOHA ne piszkálj bele más ember levelezésébe!
2015. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kijöttem hozzá és úgy. amig elment dolgozni de mindegy. beletörödöm. lehet hogy csak félre értettem
2015. ápr. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!