Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik megmondani...

Szerintetek illik megmondani közeli hozzátartozónak (testvér, gyermek, elvált szülő ilyesmi), hogy túl magasak az igényei, párválasztáskor és ezért nem talál senkit?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen hozzátartozóm, az unokanővérem. Én neki nem szólok, mert nem magához képest, hanem a választékhoz képest magasak az igényei, és nem hiszem, hogy neki kellene ebből leadnia. A másik kérdés, hogy ő ezzel teljesen tisztában van, meg is mondta. És mielőtt vki elkezdené, nem izmokról, pénzről, kocsiról, topmodell-arcról van szó, hanem ennél kevésbé felszínes dolgokról.
2015. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ha valaki "igényekkel" kezdi....

Nem is értem. Én csak simán megszerettem valakit. :D

2015. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak simán megszerettem valakit."


Mert az nyilván megfelelt a te igényeidnek. Igények alatt nem pénztárcát, bicepszméretet, farokméretet vagy fene tudja még milyen hülyeséget kell érteni, hanem hogy amire vágysz egy kapcsolatban, az meglegyen. Pl. humorérzék, figyelmesség, intelligencia - nekem ezek az igényeim. És igen, ettől még egyszerűen csak beleszerettem életem párjába, de azért szerethettem belé, mert ezeknek megfelelt. Nem agyaltam rajta otthon, hogy mondjuk 100% humor, 95% figyelem - ajjaj, akkor most hogy is legyen...

2015. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak igényei.

Az átlag egy normális, rendes, dolgos férfira vágyik, akihez fizikailag is vonzódik. Ez nagy igénynek számít? Szerintem nem.


Én is sokszor megkaptam, hogy túlzott elvárásaim vannak,holott kizárólag a fent említett dolgokra vágyom.

De engem 99 százalékban ennek az ellentettje talál meg.


Akinek van olyan oltári mázlija, hogy rálel egy számára ideális férfira,az nem értheti meg, hogy milyen,amikor csak a "tuskók" buknak rád.


"Egyszerűen megszerettem valakit"


Miért pont Őt szeretted meg, és nem a hentes Jóskát, a szomszéd Jancsit, vagy a munkahelyedről a Bélát?

Mert Ők nem feleltek meg az igényeidnek! Hozzájuk nem vonzódsz. Mit szólnál,ha a párod nem szeretne viszont, ellenben a Jóska/Béla/Jancsi folyamatosan nyomulna, neked meg a hátadon is felállna tőlük a szőr, a kedves ismerőseid meg azzal traktálnának, hogy ha neked ezen díszhímek nem jönnek be, akkor neked túlzott elvárásaid vannak?

2015. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as, egyetértünk, az ember nem sétálgat és random nézegeti a szembejövőket, hogy megfelel-e?

Van egy környezet, abban találkozunk, és az kb. 70-80%-os biztonságot ad.

A kérdésből úgy tűnik, meg ismerek is olyat, aki felsorolja, mit vár ez... bárkitől?

2015. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!