Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon proli és egyszerű...

Nagyon proli és egyszerű lenne itthon a 4 fal között megkérni a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 17:40
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Már megvan a lánykérő gyűrű,nem akarok sokáig várni,már így is régóta szerettem volna megvenni a gyűrűt,de soha nem úgy alakultak az anyagiak,már hónapokkal ezelött kinéztem egy fehér arany lánykérő gyűrűt,és végre sikerült megvennem.Gondoltam valahol séta közben kérem meg a kezét,de arra esély sincsen,mert elég sokat dolgozom,és beláthatólag,2 hétig nem is lesz szabad hétvégém a munka miatt.Szóval ma tudnám neki megkérni itthon.Szóval szerintetek nagyon egyszerű lenne?
2015. ápr. 11. 17:43
 2/31 anonim ***** válasza:
8%

Ha a barátnőd egyszerű lány, mint az 1x1, akkor nem.

Én viszont elvárnék valami extrábbat, mert én nem vagyok egyszerű lány :D

2015. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Én örülnék neki, erre biztos nem számít. Maximum rendelj vagy főzz egy vacsit
2015. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 omba ***** válasza:
94%
Remélhetőleg ugyanolyan tartós hatású lesz, mintha az Eiffel toronytetején tennéd...
2015. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Ha megfelelő a körítés, akkor teljesen jó. Mármint ne az legyen, hogy lepattansz a kanapéra egy sörrel focit nézni, majd odabököd az asszonynak, hogy "hé, hozzám jössz?".


Tehát ha 4 fal között el tudod úgy intézni, hogy azért az valamennyire romantikus legyen, akkor teljesen jó.


Én nem szeretem a nagy felhajtást, mindenképpen azt szerettem volna ha a párom kettesben kéri meg a kezem. Ez így is esett, bár mi elmentünk sétálni. Nem volt semmi extra egyébként, vacsi, ilyesmi, csak elmentünk egyet sétálni. Gyönyörű idő volt, már kezdett lemenni a nap és egy eldugott helyen megkérte a kezem.


Ezt én el tudtam volna képzelni otthon is. Ott mondjuk úgy hogy főz nekem egy vacsit és ennyi. :)

2015. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavarna, de tudom hogy van olyan csaj akit igen. Neked kell tudnod hogy a barátnőd szeretne-e nagyobb felhajtást vagy sem :). Sok sikert.
2015. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon attól függ, hogy hogyan tálalod. Nekem kérték meg a kezem otthon, egy romantikus film után, szeretkezés és összebújás után, amikor arról mesélt, hogy nem tudná nélkülem elképzelni az életét... szép volt. A párna alá nyúlt, elővette a dobozt és megkért. Nem vagyok amúgy sem egy magamutogató ember, tömeg előtt kifejezetten zavart volna. Szép volt és emlékezetes.
2015. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Én kifejezetten örülnék neki, mert elég szégyenlős típus vagyok, nagyon zavarba jönnék, ha más is tanúja lenne ennek a dolognak :D
2015. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Ha igazan szeret akkor neki teljesen mind1 lesz hogy egy fuggony tarto karikaval kered meg a kezet a wc-n vagy gyemantal parizsban :)

Csak legyen valami kaja is. uveg bor hozzá és kész :)

2015. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

még nem kértek meg, de komoly kapcsolatban vagyunk.

szerintem ha tudsz vegyél pár szál virágot, esetleg az asztalterítőt is cseréld le valami meghitebbre.

főzz vacsit, akár egyszerű porból konzerhúsból spaggetti, meg mondjuk valami egyszerű süti,meg pezsgő.

szerintem nem kell kapkodnod, legalább teremts valami romantikus hangulatot.

nekem pl az nem tetszene annyira, ha étteremben kérne meg sok ember előtt, mert tuti elsírnám magam, meg ezek privát dolgok.

nekem ez nagyon bejönne, ha kicsit ünnepivé tennéd a lakást, csinálnál kaját.

de ezt meg kell tervezni, ne kapkodd el, jó esetben ez lesz az egyetlen ilyen alkalom az életedben.

akár vegyél ki egy nap szabit akkora amikor ő tudod hogy odavan dolgozni/suliban.

mire hazaér ez fogadja otthon. kis mécseseket is meggyújthatsz stb.:)

bár te ismered a barátnőd, hogy minek örülne

2015. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!