Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon proli és egyszerű...

Nagyon proli és egyszerű lenne itthon a 4 fal között megkérni a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 17:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, az is tud romantikus lenni, ha megtalálod a megfelelő pillanatot!

de te is mered a párod hogy milyen tipus.

2015. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%
#20 is jót mondott, és még kirándulni sme kell :) Csak egy kis hideg-meleg játék :)
2015. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
58%

#19

Beszelunk ezekről, nem is keveset,de a lanykeres mégiscsak egy meglepetés.

2015. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 4 fal között kérte meg a férjem a kezem, ráadásul olyan lepukkant itthoni cuccban voltam, amit már az erkélyre sem veszek fel, mert főztem, és a komplett étlap rajta volt :D

Számítottam rá pedig, mégis sírtam, mint egy gyerek, nem örültem volna, ha ennek más is szemtanúja.

Nekem az lett volna a legromantikusabb, ha lefekvésnél az ujjamra húzza az ágyban :) Majdnem, mert én feküdtem az ágyon, ő meg mellé térdelt :)


Úgyhogy abszolút nem proli :) Sok boldogságot! :)

2015. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%

Nem az számít, hogy hol, hanem hogyan. Nekem is itthon kérte meg a férjem a kezem, de nagy meglepetés volt és csodálatos. Tele pakolta a házat (400 szál) a kedvenc virágommal, kirajzolt velük egy kis ösvényt, szivecskét, mindenhopva tett belőle, aztán ott várt a gyűrű. Reggel ezzel ébresztett :)

De ha, ahogy a zelőző mondta, odahuppant volna mellém a kapéra, hogy leszela feleségem? Hát, igent mondok, d enem lenne ilyen szép emlék.

2015. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem proli. :) Nekem speciel teljesen mindegy lenne, hol kérik meg a kezem, örülnék neki, hogy összeköthetem az életemet azzal, akit szeretek... :) Sőt, a lakásotokból is lehet meghitt helyet varázsolni, vagy valami színt vinni a dologba... :) Többiek írtak itt előttem jó ötleteket. :)
2015. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
58%

x25: ez igaz? Gratula :)


Én is szeretnék ilyen pasit :)

2015. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, persze, hogy igaz :)

Köszi, de ez már 4 éve volt :)

2015. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na mi volt, Kérdező? Hogy sikerült?
2015. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Na, mi volt? :)

Én csak így örülnék neki, szerintem a lánykérés kettőnkre tartozik, nem random emberekre, én szeretnék akkor kettesben lenni a párommal.

A kincskeresős ötlet zseniális! :D

2015. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!