Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ilyen ember?

Milyen az ilyen ember?

Figyelt kérdés
az egyik távoli rokonomról van szó aki teherbe ejtette a barátnőjét összeköltöztek de nem házasodtak össze mert a férfi azt mondta ha nincs lagzi nem lesz esküvő. persze addig idegítette a csajt amíg ő ott hagyta de aztán volt az sevele-senélküle. most végleg szakítottak és két héten belül össze szedett egy csajt. akit 1 hónapon belül teherbe ejtett és természeteesen nem akarja elvenni mivel nincs gazni nem lesz esküvő. nem vagyok az az ember aki elítél vagy ilyesmi de szerintem eu már nagyon durva. szerintetek? és nem kérek olan kommenteket hogy ez az ő dolga én ne foglalkozzak vele , tudom csak így külső szemlélőként olyan ledöbbentő és érdekel ti mit gondoltok

2012. júl. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy tenyészbika.
2012. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a kifogás, egyszerűen csak menekül a komoly kapcsolat elől.
2012. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Terjeszkedik mint a multik"


Tyler Durden (Harcosok klubja)

2012. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember gerinctelen...


Én minden fajta kapcsolatot el tudok fogadni: különélés, együttélés gyerekkel, nélküle... házasság, alkalmi kapcsolat. Mindenkinek a szíve joga, mit választ, de szerintem úgy tisztességes, ha ezt közöljük - megbeszéljük a párunkkal is.

Ha tudom, hogy nem akarom elkötelezni magam (még együttélésre sem), akkor nem ejtek senkit teherbe, és hagyom ott. Pláne nem több nőt...

2012. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1,3 Ilyen XD
2012. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó duma, de átlátszó. Legalább legyen akkor őszinte.
2012. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez estben a lány volt nagyon buta, meggondolatlan és naiv. A gyerekvállalás nagyon komoly dolog, és nem egy hónap alatt dönti el az ember hogy akar e gyereket, illetve hogy a párja megfelelő e erre az óriási "feladatra".

Ezeket, okos emberek úgy csinálják hogy minimum fél évig, de inkább több éven keresztül együtt vannak a párjukkal és ha 100%-osan úgy gondolják hogy ők együtt maradnak, szeretik egymást, jöhet a baba, akkor jöhet, minden oké! Itt sincs semmi garancia, mint úgy általában semmire, de azért mégiscsak vártak, és nem hű bele bumm...


De hogy nem védekezem (óvszer, fogamzásgátló) a kezdeti időszakba, az ki van zárva, nem is értem az ilyen nőket... Nem tudom egyesek hogy mernek ilyet bevállalni.


Látszik hogy ez a faszi, akiről mesélsz egy tahó, és leszarja hogy kit és hány nőt csinál fel. Ha meg van a baj tovább lép... Ez van. Nem lehet mit tenni, ilyen férfiak voltak, vannak, lesznek.

A nő a hibás hogy bedől pár hónap után a szép szavaknak és úgy teszi szét a lábát hogy "mi már örökké együtt maradunk, szeret engem, miért ne?" ... :S


Gondolkozni kéne, és több felelősséget vállalni. A nőnek legyen több esze, még is csak ő hordja ki a babát, ő szoptatja, ő neveli évtizedekig... ( és itt most nem arról beszélek hogy egy apa jelenléte nem annyira fontos a gyerek életében, mert igenis nagyon fontos, csupán azt mondom, hogy egy anya az más. Nem tudom szavakkal megmagyarázni, de szerintem értitek mit akarok) egy anyának nagyobb szerepe van a kicsi életében. Főleg a kezdeti időkben. Az apák úgymond "jöhetnek, mehetnek" de az anya az (legtöbb esetben) anya marad. Nagy felelősség ezért bevállalni egy kisbabát.


Ez esetben is az anya az ott van, de a kedves papa már sehol sincs. Vagy talál egy másik férfit akinek így, gyerekesen is kelleni fog, vagy egyedül neveli fel a gyerekét. Nem tudom teljes mértékben sajnálni ezeket a nőket, hiszen hibáztak. Nagyot hibáztak.


A pasit nem minősítem mert annyit sem ér. Az ilyen ember nem férfi!!!

2012. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!