Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltétel nélkül...

Hogyan lehet feltétel nélkül szeretni? Komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ti képesek vagytok valakit,legyen az anya, testvér vagy bárki,aki megbántott,a fájdalom ellenére nem begubózni és önmarcangolni,hanem annál is jobban szeretni mint korábban.Létezik ilyen?

2015. ápr. 13. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" Ha a gyermeked megbánt vágd pofán "


10-es!


A gyermekbántalmazás bűncselekmény!

2015. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincsen, de őszintén...az ember csak azért szeret, hogy őt is szeressék, elvárja, ha nem szeretik ő se fog... mondjuk a gyerekénél kicsit másabb.... vhogy a sajátjának érzi... Nem tudom én sem megmondani, de szerintem az ember egoizmusból szeret, még ha nem is tudja és úgy gondolja, hogy magánál jobban szereti azt a másik illetőt.
2015. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

gyereket is sokan feltetellel szeretik

Ha a gyerek rosszu tanul buta nem jol sportol nyomjak a szulok mintha a szuloi szeretet feltetele a jo gyerek lenne.

Egy kerdesem van : tegyuk fel van egy jo kepessegu okos sportos fiad aki eldonti fodrasz lesz ?

szereted otr elfogadod vagy hisztizni fogsz neki tanuljon ne legyen hulye?

2015. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Mindjárt jön K. Zitus:

"Isten feltétel nélkül szeret téged, kérdező. Itt egy félórás eszmefuttatás következik az isteni szeretetről megspékelve 81, az apostolok leveleiből ollózott idézettel, majd a végén: Remélem, tudtam segíteni.!"


Bocs, Zitus, ezt nem hagyhattam ki. :))

2015. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
pedig tenyleg csak isten tud feltetel nelkul szeretni olyan emberekt is akik csont hulyek
2015. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Feltétel nélkül úgy lehet szeretni hogy elfogadod az illetőt úgy ahogy van hibáival rossz tulajdonságaival együtt. Nem akarod megváltoztatni tehát nincs feltétele a szeretetednek hogy szeretlek de vagy szeretlek ha..NEM..elfogadod olyannak amilyen és így szereted!!
2017. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!