Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még valaha családom?

Lesz még valaha családom?

Figyelt kérdés

19 évesen volt már egy esküvőm de 2 éve elváltunk. Azóta is próbálok ismerkedni de sajnos nem jött össze :( Úgy terveztem hogy már 32 évesen boldog házasságban élek, gyerekekeim lesznek. 35 éves korom előtt szerettem volna szülni, de úgy látszik nem fog összejönni. Attól félek hogy későn fog rámtalálni a nagy Ő. Keresztfiamnak is most lesz az eskövője, és eléggé irigylem őket.

Mit tegyek?

32/N


2015. ápr. 13. 21:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*gyerekeim
2015. ápr. 13. 21:11
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan lesz családod. Ha szeretnéd csak várnod kell....am ez meg nem keso...
2015. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne butaskodj. Meg nem kestel le semmirol, csak ne akard gorcsosen.
2015. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 13. 21:37
 5/18 anonim ***** válasza:

Üdv a "klubban":( Pont ebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy én nem mentem hozzá ahhoz, akivel 16-26 éves korom között együtt voltam, és azt hittem, hogy mellette fogok megöregedni...

Én sem fogok 35 felett szülni, az (szinte) biztos. (Hiába mond bárki, bármit arról, hogy "még ráérek", én nem így érzem.) Annyi idős vagyok, mint te, és mivel nem akarnék gyorsan gyereket egy friss kapcsolatba, én úgy 1 éve vettem észre magamon, hogy lassan számot vetettem a ténnyel, hogy így alakult az életem és kész. Megvoltak a magam jó pillanatai, viszonylag sokáig voltam nagyon boldog, de gyerekkel már nem számolok. A szerelemről azért még nem mondtam le, de ahogy telik az idő, egyre szörnyűbb és szörnyűbb férfiakkal hoz össze a sors. Már nem is "keresgélek".

Amióta elfogadtam, hogy ezt osztotta az élet, és abból igyekszem a legtöbbet kihozni, ami megadatott, (és amióta nem igyekszem "ismerkedni", brrr!! ) sokkal kiegyensúlyozottabbnak és boldogabbnak érzem magam.

2015. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
32 évesen még a világon semmiről sem vagy lemaradva.
2015. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
A világ tele van normális, kedves, apának való férfiakkal, csak ti nem őket keresitek, hanem a tökéletes, gazdag, macsó lovagot... Ha normális férfit keresel, akkor hamar meg fog oldódni a problémád.
2015. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Természetesen a normális pasikat keresem.

Elég gazdag családból származom és sajnos ezt sokan kihasználják :(

2015. ápr. 14. 00:18
 9/18 anonim ***** válasza:
5-ös 8-nak: semmilyen "ideálom" nincs, egyáltalán nem érdekel a másik pénze (engem amúgy is úgy neveltek, hogy semmi esetre se függjek anyagilag senkitől, tehát még ha fel is ajánlanák, hogy eltartanak, akkor sem fogadnám el, 20 éves is voltam már, mire megtanultam egy üveg üdítőt elfogadni egy férfitól), (bizonyos nagyon tág határokon belül) nem érdekel a külseje, a személyisége érdekelne, de odáig szinte el sem jutunk - A neten legtöbben magasság és testalkat alapján "kiszórnak" (160 cm és 60 kg, azt hiszem, ebben nincs semmi extrém), akivel mégis elkezdnék beszélgetni, az meg rögtön csak a szexre hajt(ana), na kösz, erre nincs szükségem. Csak igazán szerelemes akarok lenni, és azt akarom, hogy ez kölcsönös legyen, ebben tényleg nem engedek. Tán 5 emberrel találkoztam eddig, aki felé meglett volna az a bizonyos szikra, de mindig volt valami "baj": nem volt (eléggé) kölcsönös, nagy volt a távolság (repülős távolságra gondolj), rossz volt az időzítés stb.
2015. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze 5 7-nek ment
2015. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!