Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még valaha családom?

Lesz még valaha családom?

Figyelt kérdés

19 évesen volt már egy esküvőm de 2 éve elváltunk. Azóta is próbálok ismerkedni de sajnos nem jött össze :( Úgy terveztem hogy már 32 évesen boldog házasságban élek, gyerekekeim lesznek. 35 éves korom előtt szerettem volna szülni, de úgy látszik nem fog összejönni. Attól félek hogy későn fog rámtalálni a nagy Ő. Keresztfiamnak is most lesz az eskövője, és eléggé irigylem őket.

Mit tegyek?

32/N


2015. ápr. 13. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Kilences, nem interneten hanem in real life kell ismerkedni... Továbbá látványosan te is szétválogatod az agyad.
2015. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9 11-nek: ismerkednék én "real life", de mit tegyek, ha ma sem találkoztam össze senkivel:S A különféle szórakozóhelyek sosem voltak az én világom. Régebben sokat eljártam mindenféle rendezvényekre (nem "ismerkedősekre", hanem "csak úgy", ahol persze láttam új arcokat, ami jó volt) És NEM válogatom szét az agyam.
2015. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Régebben"


Tehát nem most. Tehát most semmit sem teszel érte. Az internetes ismerkedés semmi. És a francokat nem válogatsz. Annyi magányos, normális férfi van, hogy egy nő kb. egy hét alatt találna magának igazi, apának való, szerető, életreszóló társat, ha akarna. Csak az igények női részről a fellegekben vannak. Legyen mindenki Hugh Jackman (lassan az adamantium csontváz is kelleni fog), legyen pénzes, határozott, humoros, legyen magas társadalmi státusza... stb. stb. stb...

2015. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12 13-nak: "Régebben" - mert már tele van a hócipőm... Sok próbálkozás, egy csomó pofátlan alak, akik ugyanolyan felszínesek, amilyennek te írod le a nőket, és csak elvették a kedvem az egésztől. Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, és sokkal jobban járok, ha itthon simogatom a macskát:S - Aztán több macskás, egyedülálló öregasszonyként végzem, tudom én:) De akkor sem leszek együtt valakivel, csak hogy ne legyek egyedül.

A kérdező is írta, és én is írtam, hogy nem érdekel minket a pénz. Azt is írtam, hogy a külső csak nagy vonalakban érdekel - nekem elsősorban az összbenyomás számít. Ahogy tapasztaltam, a férfiak sokkal "válogatósabbak" ezen a téren. És ami engem rettentően bosszant(ott), az az, hogy mindegyiknek "időkomplexusa" van, rettenetesen féltik az idejüket, nehogy "kárba vesszen" 2-3 óra az életükből...

A társadalmi státusz csak annyiban érdekel, hogy mennyire hasonló a gondolkodásmódunk és az élethez való hozzáállásunk - alapvetően hiszek a hasonlót a hasonlóhoz elvben, de annyira különböző emberek voltak már rám nagy hatással életem során, hogy igyekszem minél nyitottabb lenni.

Igen, a határozottság és a humor fontos, mert én is határozott vagyok, és ki kell hogy egyensúlyozzon a párom, és mert nevetni jó:)

2015. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Tehát vannak igények rendesen... A cica legalább jól nyal?
2015. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Látod, ezért választom a macskát!
2015. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem nem olyan nagyok az elvárásaim:

-mivel én ducibb vagyok, a pasi legalább 80 kg legyen

-ápolt és itt arra gondolok hogy minden nap fürdik, tisztálkodik, egy alsógatyát nem 1 hétig hord stb.

-ne csak a szexre kelljek

Nekem nem akadály ha gyermeke van, nem baj ha dohányzik (de azért ne napi 2 doboz), nem baj ha néha elmegy a barátaival szórakozni (de azért ne legyen minden hétvégén részeg).

2015. ápr. 14. 20:27
 18/18 anonim ***** válasza:

"Látod, ezért választom a macskát!"


És macskakaját kensz rá, vagy májkrémet?

2015. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!