Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-férfiak! Mit gondoltok...

Fiúk-férfiak! Mit gondoltok arról, ha egy 35 éves nőnek még nincs gyereke?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 22:07
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
71%

hát ez nagyon szemét hozzászólás volt, előző.

én mondjuk nő vagyok, és női szemmel látom a dolgokat. nekem nagyon sok nőismerősöm van, akik 35 és 40 között vannak, és nincs gyerekük.

mert egyszerűen a férfiak ki sem kezdenek velük, vagy rosszul bánnak velük, és elhagyják őket.

én nem tudom, ez miért van.

a kövér, rövid hajú nőknek mindig van férjük, én ezt vettem észre. szóval még csak nem is a külsőségeken múlik.

2015. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
2%

"mert egyszerűen a férfiak ki sem kezdenek velük, vagy rosszul bánnak velük, és elhagyják őket."


Pedig a huszas válaszolónak teljesen igaza van. Egyébként pedig, a nő választ! Ő mond igent vagy nemet! Az a nő, akivel rosszul bánnak, elhagyják, megcsalják, az meg is érdemli, mert ő választott párjának nem megfelelő férfit, mert ugya a macsó alfahím a tökéletes partner. :-D Ami a kikezdést illeti, hát én férfiként nem kikezdeni szoktam, hanem ismerkedni, de egyébként a nő is kikezdhet egy férfival.

2015. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
64%

Hát figyu, jó esetben a nő mond igent, vagy nemet. De sokszor évekig nincs kinek igent vagy nemet mondani... mert a férfiak egyszerűen nem próbálkoznak.

nyilván a nő hibája is, ha nála nem próbálkoznak. De számomra mégis érthetetlen, hogy miért hervad el annyi magára sokat adó, sportoló, stb. kedves nő, aki igenis családot akar. Nagyon sok magányos nőt ismerek, és én magam is nagyon sokáig magányos voltam. Számomra nem adódik közvetlen magyarázat, és mivel ismerem ezeket a személyeket, tudom, hogy egyáltalán nem elviselhetetlenebbek, mint bármelyik másik nő, akinek pedig lett családja. Sőt, ismerek elviselhetetlen nőket bőven, akiknek lett családjuk.

Szóval én valahogy abban látom egy kicsit a bibit, hogy a férfiak nemigen kezdeményeznek, nagyon bátortalanok. Nekem az esetek többségében külföldi barátom volt (most is az van), mert valahogy a magyar férfiakban nagyon nehéz felébreszteni a kezdeményezőkészséget. Sokan hülyéskednek az emberrel, nem gondolják komolyan, meg mit tudom én.

Nyilván nem mindenki ilyen, hiszen csak-csak történnek házasságok, de az én környezetemben tényleg sok a magányos, gyermektelen nő, és nem értem az okát, mert a huszas válaszoló feltevéseivel nem magyarázhatóak ezek az esetek.

2015. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
9%

"mert valahogy a magyar férfiakban nagyon nehéz felébreszteni a kezdeményezőkészséget."


Ennek két oka van. A magyar nők iszonyatosan bunkók és iszonyatosan bunkó módon tudnak visszautasítani. Ez az első ok. A második pedig az, hogy minek kezdeményezzek egy harmincas nőnél, ha ugyanezt meg tudom tenni egy huszasnál is?

2015. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
17%
Ami pedig a külföldi hapsikat illeti, őket nem taposták bele fiatalkorukban a kedves magyar nők a betonba a bunkó beszólásaikkal, ráadásul, ha jön valami külföldi férfi, a tipikus magyar nő egyből el is olvad és ultrakedves lesz. Jó hogy rá nem vetitek magatokat nekifutásból a delikvens péniszére. Így nem nehéz bátornak és kezdeményezőnek lenni. Továbbá az emancipuncik és a feminizmus korában kezdeményezhet a nő is. Ja azonos fizetés meg jogok, meg minden kell de amikor előjogról kellene lemondani az már büdös?
2015. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
64%

hát figyelj, látom, hogy agresszívan reagálsz, ettől nyilván nem leszünk okosabbak.


nyilván mindkét oldal hibás.

Nekem, nőként nem sikerült magyar férfit becserkésznem, pedig szerettem volna: én csak ennyit látok az egészből. külföldinek pedig nem egyszer kellettem, és komoly szándékkal. Le lehet vonni a következtetéseket.

2015. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
10%

"miért hervad el annyi magára sokat adó, sportoló, stb. kedves nő, aki igenis családot akar."


Ó és arról ne is beszéljünk, hogy milyenek ezek a látszólag tökéletes nők. Bunkók, nagyképűek, egoisták, olyan igényekkel, amiknek egyszerűen nem lehet megfelelni! Mind Mr. tökéletest várja aranyozott BMW-vel tökéletes pofival, kidolgozott izomzattal, hatalmas sármmal, kitűnő humorral stb. Mindezekért pedig a drága holgyek mit tudnak felmutatni? Maximum egy jó testet semmi mást. A kedves, házias, intelligens, művelt, feleségnek való nő olyan ritka manapság, mint a fehér holló. Az önelégült libák korát éljük.

2015. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
12%

"külföldinek pedig nem egyszer kellettem, és komoly szándékkal. Le lehet vonni a következtetéseket."


Levontam. A magyar férfi neked sem elég jó, nem elég egzotikum, nem elég pénzes, nem elég macsó, nem nyalja eléggé fényesre a fenekedet, nem lehet eléggé villogni vele a barátnők előtt.

2015. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
12%
Arról nem is beszélve, hogy a magyar férfiakkal szemben olyan hidegek vagytok, mint a jégcsap. A külföldi faszi pedig egyből körül van rajongva általatok, amint kiderül, hogy külföldi.
2015. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
93%

sajnálom, hogy ennyire frusztrált vagy.

szerintem már mindent leírtam, te következetesen mindent félreértesz az előzetes hiedelmeid szerint.

Nyilván neked így könnyebb.

További jó fürdőzést a negatív érzelmek tengerében.

2015. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!