Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-férfiak! Mit gondoltok...

Fiúk-férfiak! Mit gondoltok arról, ha egy 35 éves nőnek még nincs gyereke?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 22:07
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
20-as hozzászóló! Mindenki magából indúl ki. Szar lehet neked. .( 35 évem alatt , mindösszesen 2 férfival feküdtem le)
2015. ápr. 14. 19:23
 42/47 anonim ***** válasza:
90%

"Ami pedig a külföldi hapsikat illeti, őket nem taposták bele fiatalkorukban a kedves magyar nők a betonba a bunkó beszólásaikkal"


Ja mert olyan meg nem is létezik hogy lányokat taposnak betonba bunkó beszólogatásokkal pasik...-.- komolyan szálljatok már le a földre! nem mindenki cicamica pasik kedvence aki csak legyint minden pasira meg jól lealázza őket. Ja hogy a másik tábort is esetleg észre kéne venni? Az már nektek sem megy "kedves" nőgyűlölő férfiak?

2015. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

"20-as hozzászóló! Mindenki magából indúl ki. Szar lehet neked. .( 35 évem alatt , mindösszesen 2 férfival feküdtem le)"


Magamból biztos nem indúúúlok ki mucika, mivel nem nő vagyok, tehát nem is lehet szar nekem, ellenben hogy a 35 éved alatt nem sikerült az egészséges női ösztöneid szerint viselkedni, na az a szar neked...

Annyiból gáz, hogy neked ilyenjeid nincsenek.


Itt jönne a feltételezés, hogy miért van ez így nálad, megbántani mégjobban nem akarlak, ha a külsőd miatt van ez így, akkor elnézést kérek, de ha a férfiak hülyítése miatt, vagy a "kárrierépítés" meg egyéb hasonlatos mai női baromságok miatt, az számomra nagyon is elítélendő.

Kinek mi köze hozzá? Miért kell feltenni ilyen kérdést.

Igen, van véleménye róla mindenkinek. Szólásszabadság van.


Az emberek próbálják kivetni maguk közül a nem egészségesen élőket, próbálják megbélyegezni a gyengéket, tudomást szerezni róluk.

Hát ezért van közük hozzá.

2015. ápr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Utólsó! Szerinted akinek nincs gyereke az nem egészségesen élő? Basszus! Veled is csak többen vagyunk. Érdemesebb lett volna MUCIKA ,vagy inkább MACIKA' ha annak idején lefolysz apád lábán! D
2015. ápr. 15. 07:26
 45/47 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, érdekel-e még a feltett kérdés, de én ezt gondolnám:


lehet, hogy nem is akar, mivel van ilyen nő is. De ennek kicsi a valószínűsége.

Valószínűbbnek tartanám, hogy az idejét elpazarolta. Ami azt jelenti, hogy vagy nem ismerkedett, vagy olyan párkapcsolatban volt évekig, aminek nem volt perspektívája. Sok ilyet látni az ismerősök közt.


Azt gondolnám, h ha szeretne (mint a nők 90%-a), akkor egy kicsit gáz a helyzet, mert görcsösen fogja akarni az első szembejövő férfitól.

2015. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
51%
Ez a 90% statisztikai adat?
2015. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset. Sok ilyet ismerek (és a többségének van férje/párja), de nincs róluk tényleg semmilyen véleményem. Ez abszolút az ő döntésük, nem kell mindenkinek szülnie, de ha esetleg még szeretne is a nő, akkor sincs minden remény veszve. Ha 15 nem is, de egy bő 10 év még van vissza.

Ennyi idősen mondjuk még anyukámnak sem volt gyereke, épp ekkor esett velem teherbe.:)

2015. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!