Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-férfiak! Mit gondoltok...

Fiúk-férfiak! Mit gondoltok arról, ha egy 35 éves nőnek még nincs gyereke?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 22:07
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
73%
Micsoda elmebeteg ez a 63%-os,ennek biztos nem volt még soha nője :)
2015. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
30%
Megnyugtatlak volt már "nőm", habár én barátnőnek, társnak szeretem hívni. Az elmebetek kifejezéssel pedig csak a kisemberek dobálóznak hatalmas primitívségükben.
2015. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
71%

Én finoman közölném az úriemberrel, hogy törődjön a saját életével, az enyémhez semmi köze, majd ott hagynám.


Az ÉN döntésem, MIKOR vállalok gyereket, vagy hogy egyáltalán AKAROK-E, senki másnak nincs beleszólása.

2015. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
27%

"szerintem már mindent leírtam,"


Akkor írd már le azt is, hogy miért is nem kezdeményezhet a nő ebben a hatalmas egyenlőségben. Mert te itt csak arról beszéltél, hogy senki nem kezdeményez nálatok... Nektek miért is olyan büdös a kezdeményezés, ha egyenjogúak és egyenlőek vagytok? Továbbá biztos igen lesz a válasz, hiszen maga vagytok a tökély, kedves, csinos stb. csodanők. Ez biztos siker, nem?!

2015. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
51%
Pedig elég elmebetegnek tűnsz,te véletlenül nem az a kellerüh vagy,aki a szerelem,szex kategóriàban fàrasztja az embereket?
2015. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
49%

Tudod te egyáltalán mi az az elmebeteg, te primitív szerencsétlen? Az ilyent egyszer úgy körbe kellene vezetni, egy pszichiátriai osztályon, hogy láthassa milyen pokolban élnek ott az emberek. A személyes poklukban. Persze a magadfajta bunkó csak tessék-lássék dobálózik ezzel a kifejezéssel. Én már láttam mentálisan beteg embereket, voltam pszichiátriai osztlyon, zártosztályon is, természetesen nem mint beteg.

És nem az a srác vagyok a szerelem szex rovatból, továbbá nincsenek doxasmáim, nem károsodott a percepcióm, nem szenvedek sem illúzióktól sem hallucinációktól, nem vagyok pszichotikus, tehát nem vagyok elmebeteg.


Ennyit az elmebetegségről.

2015. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
46%

"Az ilyent egyszer úgy körbe kellene vezetni, egy pszichiátriai osztályon, hogy láthassa milyen pokolban élnek ott az emberek."


Habár hülyeséget beszélek. A magadfajta senki ember, csak röhögne az ottani betegek nyomorán.

2015. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes személyiség vagy,írjál még nyugodtan,jót szórakozok rajtad ))

Csak azt nem értem,hogy miért vagy ennyire ideges?

2015. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
22%
Ja tudom, a magadfajtának egy vicc az élet.
2015. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy a stílusa nyers, de azért két dologban igaza van 63%-osnak. Miért sírtok, ha lusták vagytok kezdeményezni? Ha éhesek vagytok, akkor meg a tűzhely előtt sírtok, hogy nem fő meg magától az étel? :) Az elmebetegség meg komoly dolog, ilyennel viccelődni kb. minta rákkal vagy ilyesmivel ugratnál valakit.

ja, és nő vagyok, mielőtt nekem esnétek.

2015. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!