Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A közös életért egy férfi le...

A közös életért egy férfi le tud mondani az alkoholrol és a cigirol?

Figyelt kérdés
Ha hétvégenként buliban iszik és hétkoznap szokott sört inni és sokat cigizik. Azt mondja hogy a közös életért, gyerekért le tud mondani erről. Szerintetek keppes leszokni ezekről a rossz szokásokrol?
2015. ápr. 15. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egeszen nagyon pici a valoszinusege... :(
2015. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog róla lemondani.
2015. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Hát buliba miért ne inna? A hétközi sörről szerintem simán le tud mondani ,a cigiről már nem hiszem.

De ezek miért zavarnak annyira?

2015. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ne erre tegyél fel mindent.

Attól is függ, mennyire akarja, milyen szinten függő, mennyire van meg a belső motivációja, tehát sok mindentől.

Viszont azt én nem is várnám el senkitől, hogy ne ihasson meg néha otthon egy-két sört, vagy ne iszogathasson kicsit a hétvégi bulin. A mérték a lényeg.

2015. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Na a kapcsolatnak itt a vége! Először is amikor megismerted is tudtad ezeket a dolgokat...ha nem felel meg olyannak amilyen eltolhatod a biciklidet kiscsaj! Na pont ezért szoktam én tisztázni első randin, hogy cigizzek ha nem tetszik majd összejövök olyan csajjal aki szintén dohányzik az adott csajjal meg maradhatunk haverok, mert egy kapcsolatba ha már az elejétől nem fogadnak el olyanak amilyen vagyok akkor a csaj érdemtelen arra, hogy a abrátnőm legyen. A srác helyébe azzonnal kidobnálak ahogy szóvá teszed ezeket számomra..persze ha kapcsolatotok kezdetén is ilyen volt..ha közben lett ilyen az más tészta.
2015. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, de nem is elképzelhetetlen. Mikor terhes lettem, a férjem abbahagyta az ivást és a cigizést. Nem én kértem rá, csak úgy egyik napról a másikra egyszer csak már nem csinálta. Így konkrétan sose beszéltünk róla, de nekem nagyon jól esett. Ennek már 20 éve, de azóta se vett se italt se cigit a kezébe.

Szóval mint mondtam, nem lehetetlen, de azért ne nagyon számíts rá.

2015. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mi konkrétan beszéltünk róla hogy lemond ezekről mert belátta hogy nem helyes irányba halad ezzel az élete. 6. Miért személyeskedsz? Engem nem érdekel a te kapcsolati mércéd, a kis csajozásból gondolom kis tacskó vagy te még ahhoz, hogy komoly kérdésekben véleményt mondj.
2015. ápr. 15. 15:03
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

A közös életért megváltozni nem mindig tartós, akkor fog valami új életmódot kiéíteni, ha ő maga maga miatt akarja.

Amúgy nem igazán értem, hogy buliban 1-2 pia miért gáz? Sőt, 1-1 nehéz hétköznap is simán belefér egy jó hideg sör vagy finom pohár rosé.

A közös életbe inkább az nem fér bele hogy meg akarjuk változtatni a másikat erőszakkal meg ultimátumokkal. Szerintem.

2015. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert nem egy-két pohárral iszik talán azért, gondoltam egyértelmű hogy nem kis mennyiségről van szó, kezd függővé válni tőle.
2015. ápr. 15. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!