Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kaposváron tudtok mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina0100 kérdése:

Kaposváron tudtok mondani nekem gyerek elhelyezésre szakosodott ügyvédet? Illetve a női vagy a férfi ügyvédek a jobbak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyvédválasztásnál abból indulsz ki, hogy férfi vagy nő, akkor egy nagyon rossz ügyvéd a behízelgő dumájával fog egy csomó pénzt legombolni rólad a nagy semmiért...
2014. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem volt már női ügyvédem és semmit nem csinált szó szerint. Nem tudom kihez lehetne fordulni.
2014. márc. 16. 08:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy gyerekelhelyezésre szakosodott-e, de a Berlik Zoltán bizony kitapossa, amit kell.
2014. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kemény ügyvéd akkor ?
2014. márc. 16. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, igazából egyik ügyvéd se szeret ellene menni!
2014. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veress robert válasza:

Berlik Zoltán egy kapzsi lúzer,vigyázni kell vele.

Dr.Illés Attilát javaslom,ő már volt a Megyei Bíróság elnöke is,60-as tapasztalt ügyvéd és nem pénzéhes.

Bajcsy u.végén van az iroda,majdnem a Virág utcánál.

2014. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszíró tudod-e?


Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.


mások sértegetéséért, pontot megsértetted nem helyes ilyet írni ügyvédről ha látná fel is jelenthetne legközelebb ne csinálj ilyet !


Köszönöm !

2014. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már találtam egyet nem tudom mennyire jó vagy képzett, de aranyos volt és azonnal tudott fogadni.
2014. márc. 25. 07:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, megmondod a nevét? Akár privátban is. S hátha ismerem, mert az nem elég, hogy rendes legyen!
2014. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is leitnad a nevet privibe ha nem titok megkoszonnem!
2014. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!