Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A közös életért egy férfi le...

A közös életért egy férfi le tud mondani az alkoholrol és a cigirol?

Figyelt kérdés
Ha hétvégenként buliban iszik és hétkoznap szokott sört inni és sokat cigizik. Azt mondja hogy a közös életért, gyerekért le tud mondani erről. Szerintetek keppes leszokni ezekről a rossz szokásokrol?
2015. ápr. 15. 14:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én a piáról le tudtam, már az is egy függő helyzet volt... a cigi az nehezebb eset.

Csak úgy mondom, hogy szesz nélkül is jó el lehet lenni bármi féle buliban, vagy kocsmában, - de az egy más kérdés.

A barátom meg a cigi elhagyását vállalta, a következő gyerekért, tartotta is, de rohadt sokat szenvedett.

Van akinek belülről jön, mint láttunk fent, aki erőből csinálja, az mindig kétesélyes.

Azt tanácsolom, fordíts a sorrenden, majd, ha leszokik, akkor beszéljetek a közös életről.

Ha fontos neki, akkor így is fontos.

2015. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ne hidd el. Nekem is azzal jött az ex, hogy majd ha terhes leszek, megváltozik. Na persze, ennyire nem vagyok naiv.
2015. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!