Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nevelőintézetbe akar...

Anyám nevelőintézetbe akar adni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta anya nevelőintézetbe akar adni. Egyszer indokolta hogy miért akkor azt mondta mert 3-as 4-es tanuló vagyok és ott megnevelnek hogy tanuljak. A tanárok nagyon szigóruak, versenyistállós elit suli

Ez a kérdés az enyém: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Szerintem meg fogja tenni. Minden nap veszekszik velem, pszichológiai eset anyám.


2015. ápr. 16. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rak oda! Csak ezzel fenyeget! Inkább tényleg komolyan tanulj, és anyukád is megnyugszik, és veled sem fog veszekedni! :)
2015. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert 3-4es tanuló vagy oda akar vinni?? Bocsánat de anyud nem komplett. Én soha nem kaptam jó jegyet matekból. Mindig egyest kaptam és meg is mondtam a szüleimnek. Szt mondták hogy nem baj, javítsam ki. Valahogy menyj el apudhoz vagy valami rokonhoz.
2015. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy rengeteg az elvárás, napi 5-6 óra tanulás és fáradt vagyok 3-ig bent vagyok a suliba 4-re érek haza. :(
2015. ápr. 16. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha tényleg ilyen az anyád, szerintem örülj, hogy még időben megszabadulsz a "féltő gondoskodásától"... bár tartok tőle, hogy csak a szája nagy, és nem lesz ilyen szerencséd...
2015. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem úgy megy, hogy fogom a gyereket, és beadom....

Azok kerülnek oda, kiknek nincs családjuk, vagy a családjuk körében veszélyeztetve vannak.

Anyád nem egészen komplett, de távol áll attól, ami indokolná a nevelőintézeti nevelésbe vételedet.

Amúgy meg ott aztán fixen visszaesne - a nem is rossz teljesítményed.

Esetleg egy szelídebb iskola nem jöhet szóba?

2015. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sokszor említettem anyának az iskolaváltást azt mondta felejtsem el és meg sem indokolta
2015. ápr. 17. 09:46
 7/8 anonim válasza:
0%

Nagyon kevés információból csak találgatní lehet.

Együtt éllnek e a szüleid,anyúkad fiatal még és lehet,hogy útjában vagy a jövője boronálgatásához..?

Ezt az intézetbe dugást dühében szokta emlegetní,vagy állandósúlt benne az elhatározás..?

A tanúlási problémákat az intézet csak növelí,ezzel bizonyára anyád is tisztában van.

Jó lenne valamelyik családtag bevonásával tiszta vizet öntení a pohárba..

2015. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kollégiumra gondolt? Az szerintem nem is lenne rossz :) Olyan mint egy osztálykirándulás ami egy évig tart.
2016. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!