Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha ti is szoktatok veszekedn...

Néha ti is szoktatok veszekedni hülyeségeken a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nálunk alapvető problémák nincsenek szerencsére,viszont nagyon hülye apró dolgokon,van hogy órákig eltudunk vitázni,ami igaz vicces,de utána nagyon lelkiismeretfurdolásom van,mert ilyenkor olyan dolgokat vág az ember a másik fejéhez amit nem gondol komolyan.

Kiváncsi lennék ha ti összevesztek,akkor min és hogy vitáztok e?


2015. ápr. 17. 06:46
 1/9 mtke ***** válasza:
Mi csak értelmetlen dolgokon veszekedünk!
2015. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A vita nem keverendo a veszekedessel. Amugy igen, apro dolgokbol hatalmas balhe lesz neha.
2015. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen kis semmiségek miatt ment gallyra a kapcsolatunk. A kis dolgok is tudnak gondot okozni ha elég sok van belőlük és nem vesszük őket komolyan. Ha úgy vesszük, a kis dolgok hozzák elő a nagyobbakat amik addig rejtve voltak.
2015. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi sok apró veszekedést szoktunk generálni, ezek általában tényleg bagatel dolgokon indulnak el (miért oda rakod, miért nem azt csinálod előbb, miért nem raktad el, hova raktad, stb). kb. 10 percig osztjuk egymást, aztán párom azt mondja, hogy "hÜlye vagy", én meg erre megsorozom ilyenekkel, hogy "te meg egy béna, fogyatékos, b_zi és inpotens, kis f_szú majom", amin mind a ketten elkezdünk szakadni a röhögéstől, mert mind a ketten tudjuk, hogy nem igaz :)
2015. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hú, 4-es,

bármennyire is tudjuk, hogy ezek nem igazak, az én párom ezekre az impotens kisf_szu majomra besértődne jobban, biztosan nem nevetne velem együtt rajta :/

Szerencsés vagy azért na.. :)

2015. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom ezt elképzelni, nem a konkrét kifejezések miatt, hanem azért, mert akit tisztelek, annak ilyet nem mondok. Akit pedig nem tisztelek, ahhoz nincs is közöm.


Mi nem veszekszünk.

2015. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-eske, én egy percig nem lennék büszke arra, hogy alpári stílusban, taplóságokat mondok annak, akit - elvileg - szeretek és tisztelek, de a te dolgod.


Kérdező: nem, ha vitázunk, annak általában oka van - bár, mi csak akkor vitázunk.

2015. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es kérdeztelek, hogy büszke lennél-e rá? Az én kapcsolatom, nem a tiéd. Mi teljesen komolytalanul mondunk ilyet egymásnak, mások meg lehet, hogy csak egyszer mondják ki, de akkor az igazság tör ki belőlük...
2015. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem veszekszünk. Az exemmel veszekedtünk, alattomosan mérgezte a kapcsolatunkat.

A párom veszekedős családból jött, eleinte próbált veszekedést szítani. Nem vettem fel a kesztyűt, hanem mindig leállítottam. Idővel rájött, hogy nem olyan rossz dolog ez, meg gondolom, megszokta, úgyhogy most már ritkán kezdeményez veszekedést.


Ha valamiben nem értünk egyet, higgadtan, normális hangnemben is meg lehet beszélni, semmi szükség nincs alpári, megalázó stílusra.

2015. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!