Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira jó a kapcsolatunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira jó a kapcsolatunk a párommal, hogy nem szoktunk veszekedni soha. De néha csinálunk magunknak problémát a semmiből, és hülyeségeken összekülönbözünk. Mivel totál egyformák vagyunk, egyikünk se enged, és durci van. Ezt hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sose voltam még ugyanolyannal mint én :) Amúgy ha senki nem enged hogy vagytok még egyáltalán együtt?Mert akkor az első óta durci kéne legyen nem?
2010. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez a helyzet, szerintem ezt nem lehet megoldani.

ez a tipikusan férfi-nő különbség!

nálunk előbb utobb valaki beadja a derekát (nálunk pedig mindketten makacsak vagyunk)


hm...:D

2010. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a durcázást sosem értettem meg mert nem vagyok az.A kapcsolataimban a kis balhék utáni durcát mindig megoldottam kedvességgel meg azzal hogy megnevettetem.Onnantól nincs durca mert aki mosolyog annak nem megy.Aztán utána már ő akarja megbeszélni - szerintem ez így jobb.
2010. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:

igen úgy értettem, hogy a durci után amikor valaki enged is egy kicsit, jön a viccelődés, megnevettetés, vagy kedveskedés, és akkor megbeszéljük

2010. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy nem enged egyikünk se,hogy pl ő mondja h jó hagyjuk,most nem megy a beszélgetés...akkor nem beszélünk aznap este,másnap meg minden okés,és megbeszéljük.
2010. aug. 11. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:

mintha magunkat hallanam..:)

2honap alatt mi sem veszekedtunk egyaltalan,nagyon joo volt minden.korulottunk a baratink tobbszor is osszevesztek mi meg orultunk h nem akadt ok a veszekedesre,de egyszer volt alkalmunk egy aprosag miatt vitazni.Termeszetesen az o feltekenysegebol adododan,mivel nem viselte el h egyik fiu baratomhoz felmentem akivel 5eve joba vagyok.Ebbol az lett h masnap nem jott ki velem es megutalta egyszeruen a sracot,akit raadasul meg nem is ismer.De atanultam ebbol es ezentul tudtara adom ha megyek valami fiu baratomhoz es megnyugtatom h nincs oka a feltekenysegre..utoljara megbeszelni valonk volt,de o sem kezdemenyezett es en sem.Azt gondoltam h minek kezdjem en ha o nem?!persze nem gondoltam h ebbol nagyobb gond is szarmazhat, hirtelen minden olyan lett mintha eltavolodtunk volna.Msn-en nem irt ram,en se ra,azthittem mar nem erdeklem ot es ezert en sem irtam.Aztan a varosban osszeszedtem magam es odamentem hozza h beszelnunk kell,elhivtam a barataitol es megebszeltuk az egeszet,kiderult h azert nem irt ram msn-en mert en se ra.:) Tonkrevaghatta volna a kapcsolatunkat ha nem beszelem meg vele,ebbol tanultam.Mivel nagy egom van,es onfeju vagyok nem adom meg konnyen magam de rajottem h kozbe jobb alazatosabbnak lenni es megtorni es megtenni azt amit kell mert kesobb nagyobb baj szarmazhat belole amit egyikunk sem szeretne.Es ez altalaban mindig a nore harul,o kell felre tegye az egojat egy kisidore es elorelepjen mert a pasiknak hatalmas egojuk van,amit konnyen nem adnak fel csak ha mar nagyon szelsoseges helyzetben vannak ,de akkor mar keso is lehet!


En azt mondom hogy ilyen helyzetekben probald meg elkerulni azt h onfeju vagy es durcizol.Ha 1-2 napig durci van nalad,utana foltetlen keresd fel,persze hogyha a vita okozoja nem tevagy.Hogyha miatta alakult ki a vita akkor o kell lepjen es te csak varnod kell,de hogyha par nap utan nem teszi vedd kezedbe az iranyitast,mond meg neki h megbeszelni valotok van.NEm eri meg hogy egy jolmukodo kapcsolat csak igy szetmenjen ennyi miatt:)

2010. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!