Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőknek vannak csak...

Miért a nőknek vannak csak családi problémáik általában?

Figyelt kérdés
Ebben a kategóriában ahol nyilvánvaló a kérdező neme a kérdéseknél, szinte csak nők tesznek fel kérdést.
2015. ápr. 17. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csk a nőknek van, csak ők azok, akik hamarabb beszélnek róla
2015. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én már láttam srácot akinek vannak családi problémái...sőt még beszél is róluk...több ilyen is van
2015. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az oldalt tobbnyire nok látogatják, ezért tunik így.

28N :)

2015. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasiknak is vannak, csak ők kevésbé közlékenyek ilyen dolgokban. Ezt a saját szüleimen is látom, anyám mindent kibeszél magából, apám semmit.

Meg (rossz beidegződés ugyan) a társadalom azt várja el a férfiaktól, hogy (látszólag) többet tudjanak tűrni. Ez egyébként hülyeség, mert nekik ugyanúgy megárt, ha magukba fojtják a problémákat, így szoktak elkezdeni inni pl.

Nem nagyon tanítják az embereknek a konfliktuskezelést, családon belül és azon kívül sem.

2015. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Férfiak nehezebben mondják ezt ki,egyrészt mert nem szeretnek róla beszélni,másrészt meg nem is nagyont tudnak,mert a nők kommunikációban jobbak.

Ez bizonyos esetben szerencsés,mert egy nő képes a világ elé tárni bármit,amit gondnak érez,én úgy gondolom,hogy az erősen magánjellegű dolgokat inkább négyszemközt kellene megbeszélni,nem pedig egy anonim oldalra kitenni. Ez is bánthat egy-két férfit,nem szeretik mindenki elé kiteregetni a dolgaikat.

2015. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt jobbára nők látogatják ezt az oldalt, és a nők panaszkodósabbak és szeretnek beszélni megoldást találi a problémáikra.

Másik: Sok pasi sajna, retyetye az egészre, inkább túlóráznak, kocsmáznak, gépeznek, haveroznak, maszekolnak vagy mit tudom én mi, csak ne legyenek otthon. (Nem mind ilyen, kinek inge CSAK az vegye magára).

26/N

2015. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A családi problémák megoldása, a család összefogása, stb. hagyományosan női feladat. A férfiak az ilyesmikre legyintenek, és/vagy megvárják, amíg az asszony megoldja.
2015. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a pasikat általában nem érdekli az egész, ez csak a nőknek fontos. Látszik is a családokon, ezért van a sok válás és a sok boldogtalan házasság.
2015. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bence_ ***** válasza:
Pasik egyedül szeretik megoldani a dolgokat. Ha nem megy akkor elbújnak a barlangjukba. Ott dekkolnak addig ameddig rá nem jönnek a megoldásra.
2015. ápr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!