Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni a kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni a kedves, rendes fiúkat kereső lányokkal? Akik nem szenvedni akarnak egy kapcsolatban, hanem a boldogságot keresik? Akik a belső értékekre mennek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem szórakozóhelyen, hisz oda piások meg füstösök járnak (bocsánat, ha valakit megsértettem).
2008. dec. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
én ilyen lány vagyok azt hiszem, de már megtaláltam a "fiúmat"... de ha nem lenne, akkor se lenne kedvem téged megismerni állítólagos kedves rendes fiú, mert én is elmegyek néha "disco"ba...pedig nem vagyok se piás, se füstös... ne általánosíts... nem kell skatulya, értse meg mindenki....
2008. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
könyvtár, könyvtárosnéni :P
2008. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol... :) Én nem járok discoba, nem igazán a stílusom, kocsmázok! :D:D Na jó, azt is csak igen ritkán, de ott egészen mások a fiatalok mint egy discoban (mármint törzsvendégekre gondoltam), és ez nem skatulyázás most kivételesen :)

Valakinek bejön a chat pl... baráti körömben többen is így jöttek össze a párjukkal, de ebben meg többnyire a távolság a buktató :S

De össze lehet jönni táborokban, kirándulásokon, barátok ismerősi körében mozgolódás alkalmával, stb stb. Kismillió ilyen dolog van, a lényeg hogy ne olyan helyen, ahol az ember amúgy is felvillanyozott állapotban mondhat szinte bármit.

2008. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:P:)
2008. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez látszik egy lányon, szóval tényleg bárhol. Nem apáca formájú csajokat kell keresni - még mielőtt vki ezt gondolná.-
2008. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Az alapján,hogy a szórakozóhelyeken piások meg füstösök vannak,akkor szerintem a zárdában,vagy tényleg a könyvtárban keresgélj,a te álomnőd ott fog SZTK-s keretben.sok szerencsét te nagyképü segg
2008. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem bárhol csak egy sztríptizbárba nem!

De rájössz, ha megismered az igazit!

Ez tuti!

Üdv.: :D

2008. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem csak a szerencse kérdése. Ismerj meg minél több lányt és előbb utóbb összejön.


Igaz hogy az általánositás nem szép dolog, de mindenki ezt teszi valamilyen szinten, legfeljebb nem ismeri be. Viszont ha valaki rosszul áll hozzá az emberekhez az már el is ásta magát... (főleg a 2-vel előttem szólónak)

2011. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!