Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagyja el magát sok...

Miért hagyja el magát sok ember egy kapcsolatban, házasságban egy idő után?

Figyelt kérdés
Miután eltelt jó néhány év a házasságban, párkapcsolatban rendszerint a női felek elhagyják magukat, nem törődnek már annyira a megjelenésükkel. Elkényelmesednek. Miért nem lehet hozni az elkényelmesedés előtti formát? Valljuk be minden férfinak bejön ha a felesége vonzó, sportos, törődik a testével, még ha azt is mondja, hogy jó vagy így drágám.
2015. ápr. 2. 19:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valljuk be, hogy ez megint egy nagyon alacsony szintű álltalánosítás, különben nem kéne nézni a sok pocakos 40-es faszit a világban!
2015. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igaz, nem általánosítani akartam, de egy pocakos pasi még mindig sexibb mint egy "pocakos" nő. Szerintem. Most nem a terhességre gondoltam.
2015. ápr. 2. 20:01
 3/26 anonim ***** válasza:

Te plusz 15kg-al elhagynad a párod?

Amit felszedhetett a terhesség alatt is például.

2015. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem a terhességgel felszedett kilókra gondolok... Sejtettem, hogy majd megjelennek ezek a kommentárok. Terhesség után ugyanúgy le lehet fogyni. Nézzétek meg pl.: a azokat a fitnesz modelleket akik szültek. Egyébként igen, elhagynám, ha azt látnám, hogy elkényelmesedett és nem akar nekem tetszeni, nem érdekli a kinézete, elhízna. Szerintem alapvető, h ne csak a kapcsolat elején mutassuk magunkat szépnek hanem az évek múltával is.
2015. ápr. 2. 20:09
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, egy pocakos pasi semmivel sem szexibb, mint egy pocakos nő. Nem tudok pontos statisztikai adatokat, csak nyitott szemmel járok, saccra sokkal inkább a férfiakra jellemző az elkényelmesedés a biztos kapcsolatban. Ezért is buknak le könnyebben, amikor hirtelen elkezdenek adni magukra a harmadik fél színrelépésével :-)
2015. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom vonzóbbnak a pocakos pasikat, pont ugyanolyan igénytelenségre utal. Te tudod.
2015. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
1-essel teljesen egyetértek abban, hogy ez a férfiakra éppúgy igaz (és épp annyira el kellene kerülni vagy legalább tompítani, ha lehetséges). De te (is) elnézőbb vagy a férfiakkal ezen a téren. De miért kellene a nők számára vonzóbbnak lennie egy magát elhagyó férj, mint fordítva?
2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért a fitnesz modelleket ne keverjük össze a normális kismamákal és anyákkal.

A kérdésre pedig valaszolva ha a kapcsolatban egyformán tisztelik egymást a felek és nem hagyják a kapcsolatot le épülni akkor nem fogják magukat elhagyni a felek.

Az meg szerintem gáz ha akit szeretsz elhagysz azert mert plusz kilók fel jöttek rá és mondjuk a kor haladtával nem úgy megy le.

A pocakos pasik pedig ugyanúgy kevésbe vonzóak mint egy teltebb nő.

2015. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
De azok a fitnyes modellek mást nem is csinálnak csak ugrabugrálnak,miközben kitudja mi van a gyerekükkel.Nagyon mást nem csinálnak mit magukat bámulni milyen csodásak.Már akinek.Én nem fitnyeselek,van 3 gyerekem mi több egy kis unokám is.És nem tettem semmit az alakomért,örököltem :)Ha akarok akár éjjel is körömpörköltet eszek,kocsonyával semmi nem ragad rám.öltözködni meg tudok.Nem a páromért,magamért.Mi már nem akarunk egymásnak tetszeni, ezer év után.
2015. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Utolsót nem értem, h miért nem akartok egymásnak tetszeni. Akkor miért vagytok egyutt?
2015. ápr. 2. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!