Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom folyton dugdossa a...

Párom folyton dugdossa a telefonját és mindig lenémítja ha itthon vagyunk. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Azt a választ kaptam,hogy nem akarja hogy zavarjanak bennünket,ha együtt vagyunk.Halkan megjegyzem,nem üzletember,barátai sincsenek,nem tudom ki zavarhatna.Óriási balhét csinál,ha felhozom a dolgot.Tényleg én vagyok a hülye,csak nekem furcsa ez az egész?

Már évek óta együtt élünk,mindig is ezt csinálta.


2015. ápr. 21. 07:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Titka van. Ennyi.
2015. ápr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Lehet h szeretője van ....
2015. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem akarja, hogy kutass utána, szüksége van a privátszférára.


Szerintem nem vele van baj, hanem veled.

2015. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Valamit titkol egész biztosan, akinek nincs rejtegetni valója, az ilyet nem csinál, pláne nem csapja ki a balhét ennyire. Alkalomadtán biztos belenéznék a telefonjába.
2015. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
43%
Kérdező nem kutat utána szerintem,gondolom feltűnt neki a dolog,hogy eddig nem dugdosta,most meg hirtelen elkezdte rejtegetni.Erre szerintem mindneki felfigyel.
2015. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó! Azt írja, "mindig is ezt csinálta". Olvasni, értelmezni!
2015. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg tőle.

Az én telefonom is folyamatosan le van némítva. Egyszerűen nem akarom, hogy otthon is zargassanak. Néha ránézek, és visszahívom azt, aki keresett. Bár én nem dudosom, de folyamtosan a táskámban van.

Nincs se szeretőm, se titkolni valóm párom előtt. Csak kell a nyugalom.

2015. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%

az én telefonom is állandóan némítva van, le van jelszavazva, 3-an tudjuk a jelszót hozzá: legjobb barátom, barátnőm, én...


az biztos, hogy titkol valamit...lehet 2 családja van...te vagy az egyik...

2015. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Megcsal.Ha elalszik,vedd el és nézz bele.
2015. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
A választ nem tudom, egyszer állítsd magad elé és kérd, hogy mutassa meg nincs takargatnivalója, akkor elhiszed. Az én párom akkor csinálta ezt, amikor szeretője volt. Azóta már nem a párom :)
2015. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!