Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot illik venni...

Milyen ajándékot illik venni barátnőmnek (egyáltalán szükséges-e), ballagásra vagy szalagtűzőre? 19/F

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, mire oda kerül a sor hogy ballag addigra 5. hónaposak leszünk. Biztos azt gondoljátok miért gondolkodom ennyire előre.. hát én jobb szeretek rajta minél hamarabb túl lenni.:)

Tehát a nagy csokor virágban biztos voltam, de ajándék szükséges e???

Itthon felemlegettek nekem valami ékszert, de szerintem az túl erőltetett lenne, és persze drága..



2013. aug. 31. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Itt nem is arról van szó, hogy azért vegyél neki ajándékot mert 5 hónaposak lesztek. Hanem azért mert illendő ballagáskor vagy szalagtűzéskor valamiféle ajándékot adni.


De persze ha te ezt az egészet túl nagy gondterhelésnek tartod, akkor inkább hagyd ott szegény lányt.

2013. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki valami kabalát ,meg egy szál virágot meg egy bonbont.
2013. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elsőnek: Azt hogy 5 hónaposak leszünk addigra, azt csak információnak írtam ha esetleg kérdezi valaki. Nem kell a kioktatásod.. és nem, nem fogom ott hagyni!
2013. aug. 31. 15:30
 4/7 Babeli Zurzavar válasza:
100%

1.valaszo, Te valami igazi kis p*csa lehetsz:-):-):-)

a csokron kivul en azt gondolom Neked semmifele ajandekvasarlasi kotelezettseged nincs! az ekszert es nagyobb ajamdektargyakat a szuleitol, nagyszuleitol fogja kapni, Te ezen ne gorcsolj:-)

2013. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én amikor tavaly ballagtam egy nagy csokor virágot, meg egy új hangfalszettet kaptam a barátomtól. Nem kötelező ajándékot venni, ő amúgy is megvette volna nekem, csak így ráfogtuk, hogy ballagási ajándék:)

Amúgy meg ha anyagilag annyira megterhelő 19 évesen venni akár egy 3-4000ft-os vékony karkötőt akár, akkor vegyél inkább egy bonbont, vagy egy tábla csokit.

2013. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, nem lenne megterhelő. Sőt többet is rászánnék mint 3-4000 forint, csak nehezen hiszem h annyiból kitelne egy olyan karkötő ami még ezüst is ráadásul..
2013. szept. 4. 09:48
 7/7 anonim válasza:
Igazából de, simán kitelik 3-4000-ből ezüst karkötő, az ezüst olcsóbb nemesfém, mint az arany... de egyébként, nem kell ezen görcsölni ha mondjuk valami medált veszel, ami ezüst az pl. ez szép emlék is :)
2013. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!