Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot illik venni...

Milyen ajándékot illik venni barátnőmnek (egyáltalán szükséges-e), ballagásra vagy szalagtűzőre?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, mire oda kerül a sor hogy ballag addigra 5. hónaposak leszünk. Biztos azt gondoljátok miért gondolkodom ennyire előre.. hát én jobb szeretek rajta minél hamarabb túl lenni.:)

Tehát a nagy csokor virágban biztos voltam, de ajándék szükséges e???

Itthon felemlegettek nekem valami ékszert, de szerintem az túl erőltetett lenne, és persze drága..



2013. aug. 31. 11:03
 1/5 Naomi12 válasza:
100%
Ha nem akarsz drága ékszert venni, akkor a nagy csokor virág mellé pl egy desszert csokit, vagy valamilyen édességet vegyél. Szerintem ez jó.
2013. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 2. 12:40
 3/5 Nol Noncsi válasza:
Hát attól függ h mit szeret a barátnőd?!
2013. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neki igazából oly mindegy az is ha nem vennék semmit, ugyanis nem várja el. De hát ugye ez nem így műküdik..

Szereti az édességet, szerintem az ékszereket is, valamint a kalocsai stílusó tárgyakat (nem mindennapi az biztos)

2013. szept. 4. 09:46
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a csoki és a virág tökéletes, esetleg ékszerből is vannak olcsóbb fajták. Majd ha szülinapja lesz, vagy vmi sokkal nagyobb esemény, akkor vegyél neki nagyobb dolgokat.
2013. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!