Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büntethető-e az a szülő, aki...

Büntethető-e az a szülő, aki rendszeresen 18 éven felülieknek való szerencsejátékot játszik a gyermekével?

Figyelt kérdés

Név szerint rendszeresen kaparós sorsjegyet vásárol a gyermeknek, kb 4 éves kora óta. A gyerek azóta minden sorsjegyet, lottó játékot és egyéb hasonló szerencsejáték fajtát ismer és játszik. A szülő korábban szerencsejáték függő volt (elvileg már nem az...)


Milyen büntetésre számíthat a szülő?


2015. ápr. 23. 16:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Megyek is feljelentem a szüleimet, 17 évesen ihattam egy kortyot apám söréből. Igaz,nem vagyok alkoholista,de hát veszélyeztette az életemet, ha elszabadult fantáziával belegondolunk,nem?
2015. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
Konkrétan mi történik? Apu vesz sorsjegyet, Józsika lekaparja, Apu visszaviszi? Már bocs, de a sorsjegykapargatás nem tilos. Arra kell vigyázni, ne egye meg a kisgyerek.
2015. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Ja, velünk apám még pókerezett is, gyufaszálban, asszem rá is hívom a zsarukat...
2015. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
szerintem a tomboláért is minimum 10 év börtön járna.
2015. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is vett nagymamám kiskoromba kaparós sorsjegyeket. Mióta meghalt, magamnak nem is igen vettem, nincs is igényem rá. Másik nagymamám meg volt, hogy lottószelvényt töltetett ki velem és kisöcsémmel, mondván, hogy a mi számainkkal talán nyerünk valamit. Egyikünk sem lett szerencsejáték-függő. :D
2015. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy idióta nö, aki az apán akar bosszút állni, mert elvált töle.


Ilyen esetben csak a gyereket lehet sajnálni, hogy ilyen hülye anyja van.

2015. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly ?

5 és 18 éves korom között vettek nekem kb havi egyszer-kétszer kaparós sorsjegyet, mégsem lettem függő. jó móka lekaparni, nem drága, és nyertem is vele párszor

sőt, adtak is fel lottót helyettem :O


"Milyen büntetésre számíthat a szülő?" semmilyenre.. :D

2015. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
SEMMILYEN büntetésre nem számíthat a szülő.
2015. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te mire számíthatnál rágalmazásért.
2015. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmilyenre. Minden 2-3. szülő sztem vesz a gyerekének sorsjegyet. Gondolom, az ilyen cukimuki kisállatosat amúgy sem a szülőknek gyártják :D. Egyébként nekem is vett anyukám, meg közösen lottót is töltöttünk, most 26 éves vagyok, magamnak szökőévente 1x veszek kaparós sorsjegyet (mert szeretem az érzést, amikor kaparok), lottózni meg csak nagy nyereményeknél lottózom :). Nem lettem függő.
2015. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!