Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam ki, hogy...

Hogy magyarázzam ki, hogy miért lehangoltan vettem fel a telot, amikor külföldről hívott és nem tudtam ki az?

Figyelt kérdés

a párom(nem magyar) kint él, családja is, szervezi, tervezi hogyan menjek ki hozzá, jelezte hogy hívni fog a testvére is, esetleg a szülei, stb.

korábban én is kint dolgoztam van kint pár ismerősöm.

kb egy éve nem mentem vissza, mert hol nincs hozzá tőkém, hol nem jó, amit találtam munkahelyet(nem élnék meg belőle stb)néha már ott tartok hagyom egészet a francba, idegesít az egész, hogy a párom mindent leegyszerűsít, néha egfordult bennem a szakítás is, mert olyan értelmetlen az egész.de azért pályázom állásokra stb, de múltkor sem tudtam elválalni egyiket, mert be se tudnék járni tőlük.


szóval amikor megláttam, hogy külföldi számról hívnak, már fel sem akartam venni, de gondoltam, ha rágyújtok kibirom, és kb úgy szóltam bele, hogy " Ja, hallo" hogy tisztán kivehető volt, hogy a hátam közepére kívánom az egész beszélgetést, és nem tudtam ki az, mivel beszélt az illető, ekezdtem találgatni..nem jött be..csak eg kellett kérdeznem ki beszél..és szóval a párom volt, kiakadt, hogy már megsem ismerem a hangját..és azóta most inkább azon van, hogy egyáltalán miért idegesen vettem fel a telefont, tudja hogy láthattam, hogy külföldi szám.


nos nem akarok neki olyan színben mutatkoni, hogy itthjon vagyok egy depressziós öngyilkosjelölt és azért szóltam így bele, vagy pl azt sem mondhatom hogy pont felébresztettek, mint egy léhűtőt, aki napközben alszik, de azt sem, hogy azthittem a rokonai hívnak, vagy eleve kintről valaki, akivel nem szívesen beszélnék, mivel a tippelgetéssel elárultam hogy rájuk, ill a testvérére gondoltam, hogy hív....


2015. ápr. 28. 11:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

azért nem lelkesedtem mikor hívott, mert nem tudtam hogy ő az! féltem hogy a testvére mert újabban ultimátumokat ad a párom, olyanokat mond, hogy holnap jön hozzám tesója és faterja szépen legyek összepakolva. akármikor mondom hogy mi nem passzol, mi a bajom annyit kapok(nem segtíséget!) hogy minek bonyolítom túl!


azért járatnám le magam ha szimplán rossz kedvűségre hivatkozok, mert eleve én akartam hazajönni, ami szintén nem ment simán veszekedések nélkül, most meg azt lássa, hogy hazajöttem és esz a fene??hogy egy döntésképtelen, zsákutcákban járkáló ember vagyok? ki akar így fetűnni a párja előtt? én nem.


önmagam adom, közöltem vele a nehézségeket, a probláim. aik még indig fennt állnak. mégis hányszor rágjam már a szájába?jóhogy felidegesít már.

2015. ápr. 28. 12:17
 12/20 A kérdező kommentje:
(köszi a megnyugattó privit még csak belekezdtem olvasni)
2015. ápr. 28. 12:17
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem kapcsolat!
2015. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%

ultimátum :D

remek

jó ez a kapcs, ha egyszer öngyilkos is leszel, akkor a kapcs miatt fogod tenni

2015. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem leszek az, mert azzal se lenne jobb, ki tudja odaát is mi várna...az is zsákutca... :D
2015. ápr. 28. 12:23
 16/20 A kérdező kommentje:

az ultimátum még érthető is, nem tudom mi vicces rajta..

ki várna bárkire éveket ilyen esetben?

2015. ápr. 28. 12:28
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Nézd... szerinted az jó szín a párod előtt, hogy ott hagytad és hazajöttél tespedni, visszamenni "nem akarsz", mindezek mellett pedig alapjáraton nem is találkoztok, alig beszéltek, ha már a hangját sem ismered meg!?

Ezek után ha hív, még lekezelően is veszed fel a telefont. Szerintem egyértelműen szakítani kéne és nem erőltetni egy olyan dolgot, aminek semmi értelme.

Ha a rokonai hívnak, akkor miért lett volna oké így beleszólni a telefonba?


Mondd el az igazat és kész. A párod előtt nem "jó színben kell feltüntetned" magad, a párod elvileg pont azért a párod, mert megbeszélheted vele az életed minden apró mozzanatát és ő melletted lesz és megért, segít.

Így leírva ez mindennek tűnik, csak boldog párkapcsolatnak nem.

2015. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Engem kiakasztana, ha bárki is számon kérné rajtam, hogy miért nem verem a seggem a földhöz, ha hív. Talán mert éled az életed, és nem csak abból áll, hogy rá vársz? A hangulataidról nem tehetsz.
2015. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Fura egy nő vagy, fura hozzáállással.

Igenis szerepet játszol, mert alap dolgokat nem mutatsz ki a párod előtt. Pillanatnyi hangulat, rosszkedv, az titok? Te akartál hazajönni, oké, de attól még fél órára lehetsz rossz passzban egy év alatt nem? :D

istenem....

dehát akkor hazudgálj neki össze-vissza, miért veszed fel a telefont idegesen...

csak elgondolkozhatnál, ha ennyi ember írta már, h ez az egész nem is igazi kapcsolat és butaság amit csinálsz, akkor lehet van benne némi ráció. és nem lepontoznád az ember őszinte véleményű válaszát! vagy ha fáj az igazság, nem kell kérdezni!

remélem mihamarabb rendeződnek a dolgaitok, mert ez az állapot biztos nagyon lélekölő.

2015. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

én köszönöm a válaszokat, nem pontoztam le senkit


úgy érzem könnyű a páromnak dumálnia

én meg a 020 as csapdában vagyok

2015. ápr. 29. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!