Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van ki akadva? Hogy...

Jogosan van ki akadva? Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés

Volt egy mobil előfizetése! Ma lejárt a 2 év hűség és bementem hogy le mondjam.

Viszont ott felajánlottak nekem egy előfizetést ahol 8.000ftért korlátlanul telefonálhatok/ küldhetek sms-t minden irányba!Na meg kaptam egy 50.000ftos telefont!

Mivel a régi kártyámról megszűnt az előfizetés gondoltam felhívom az újról! Nem vette fel, majd írtam neki üzenetet hogy megváltozott a számom.

Ki akadt és másfél órája ezen veszekedünk hogy minek az új kártya 8 ezerért, kit akarok hívni korlátlanul és egyebek! Na meg ha van akkor miért nem töröltettem a régi számom!



Hogyan lehet ezt megértetni? Föl fújja? Vagy igaza van??


2014. jan. 17. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a helyébe, fordított esetben, ha ő csinálta volna, és megkapod az eredményt.
2014. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

ki kicsoda a történetben? házaspár vagytok? vagy szülő-gyerek?


a 8ezer havonta 1 számlára szerintem valóban sok, de ez relatív. megtehetitek? ha igen, akkor felfújja, ha viszont szűkösen éltek, akkor valóban felesleges pénzkidobás...

2014. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, és a párom értelem szerűen a férfi! Idegességemben ki hagytam!

Egyébként meg tehetjük.

2014. jan. 17. 23:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy mobil előfizetése!" - Kinek?

Mennyi volt a régi előfizetés havi díja?

2014. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ. Nekem biztos nem érné meg, mert én ennek a felét sem beszélem le havonta, tehát nekem tényleg felesleges kiadás lenne, ráadásul szűkösen is vagyunk most, nem csodálom, ha az én férjem kiakadna, ha ilyen (a saját szempontomból) hülyeséget csinálnék.


Ha te olyan sokat beszélsz, hogy ennél többe kerülne, akkor neked megéri. De azért ha közös kasszán vagytok, megbeszélhetted volna vele előtte.

2014. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
amúgy ez a 8000res díj + 50ezres 'ajándék telefon' szerintem olyan, hogy lett volna 6000ért is az előfizetés, de kötöttél gondolom 2 év hűséget, és 24*2 az majdnem 50ezer :)
2014. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha közös pénzeteket költöd akkor azért illene megkérdezni előtte a párod is.


Ha saját pénzből saját magadnak vetted akkor végül is te dolgod, bár kérdés szükséges volt e váltani.

2014. jan. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Èn ùgy èrtelmezem sztorit, hogy bementèl lemondani az előfizetèsèt, ezt ő is tudta. azt viszont nem hogy hazamèsz egy màsikkal...ami nyilvàn dràgàbb stb...


ha közös kasszàn vagytok ès egyèbként nem beszèled le stb akkor neki van igaza....


nekem is ilyen csomagom van, 16.000 ft-os szàmlàt vàltottam ki vele...ergo megèrte...

2014. jan. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Gondolom a tied volt az előfizetés,csak lemaradt az m betű...

S nem értem,hogy miért kellett új szám az új előfizetéshez?

A telefont is most vetted az előfizetés mellé?

Az előfizetésed mennyi volt előtte,hogy a 8ezer Ft-ért kiakadt?

Nálunk 6500 Ft/fő az előfizetésünk,amiben 200 egység van + ha az lement,akkor 200 egység saját hálózaba! árom sose éri el a felét sem, én rendszerint már a saját hálózatba való egységet dumálom le,de nem lépem túl. evés embert hívok amúgy,mert itt a facebook...

2014. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Platina kártyás előfizetőként kaptam ingyen a telefon!

8.000FT a beszélgetés!


Csak a beszélgetésért fizetek!

Korlátlanul.

Eddig 6.000-9.0000Ft között voltak a számláim!

Nem kell izgulnom hogy mennyi lesz! Hanem annyit beszélek amennyit akarok!


A páromnak az a baja hogy kivel beszélek....

2014. jan. 18. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!