Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan pislogok azért amiért...

Jogosan pislogok azért amiért nem vagyok meghívva a ballagásra?

Figyelt kérdés

Barátom (szűk egy éve vagyunk együtt) öccse holnap ballag. Nem értem, hogy én miért nem vagyok meghívva, ha lemerem fogadni, hogy a másik testvérének a barátja ott lesz. És a család se kicsi, egy éhes száj még elférne az asztalnál.

De ami bánt, hogy a barátom egy szót se szólt eddig a ballagásról, hogy pl. én is mehetnék stb. Vártam az utolsó pillanatig, de nem mertem megkérdezni, hogy én mért nem mehetek.

Ismerem a családot is, sokszor voltam már náluk.

Szerintetek illett volna meghívni?


2015. ápr. 29. 22:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
59%
Hany evesek vagytok?
2015. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%

Szuper kapcsolat az, ahol ilyesmit nem tudsz megbeszélni a másikkal.


"nem mertem megkérdezni,"

2015. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%

Ha a tesója azt akarta volna, hogy ott legyél, akkor meghív.

Én a férjemmel együtt ballagtam, közös ebéd volt, eléggé kiszámolva, erre a bátyám, meg a sógorom is hozta az aktuális barátnőjét.

2015. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Valószínüleg az öcsi nem szeretné hogy ott legyél, a barátod meg nem akarja elmondani neked nehogy kiborulj. Kérdezz rá, itt más megoldás nincs
2015. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván 18 évesek elmúltak,hiszen a párja öccséről van szó,hétvégén pedig középiskolai ballagás van.
2015. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
Semmi furcsa nincs abban, ha a ballagását csak a családjával akarja ünnepelni. Te csak az aktuális csaj vagy akit a bátyja épp kefélget, nem sok keresni valód van ott. Ha meghívtak volna, akkor az kedves gesztus lett volna, de játszani a sértett hercegnőt meg elvárásokat támasztani semmi jogod nincs.
2015. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Az öccse ballagása, miért hívott volna meg téged a barátod? Az öccse dönti el, ki van ott, ki nincs, meg a szülők. Ilyenkor a család legyen ott, amibe te - akár tetszik, akár nem - nem tartozol bele.
2015. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%

Nezd ,en ebbol nem csinalnek ugyet. Engem sem hivtak meg a baratom, huganak a ballagasara. Nem erdekelt nagyon, oszinten szolva(tobb, mint 2 eve vagyunk egyutt), holott nem vagyunk rosszban.

Ugy gondolom ez egy kis bensoseges, csaladi esemeny , ill. a baratoktol, sulitol valo kis bucsuzas. Ehhez nem sok kozom van/volt.

2015. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
nem
2015. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem "illett" volna semmiképp. Ilyen fiatalon nehogy már csóri gyerek az "illik" miatt aggódjon. Azt hív meg, akit látni akar. Ez egy ballagás, a szűk család szokott ott lenni.
2015. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!