Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan pislogok azért amiért...

Jogosan pislogok azért amiért nem vagyok meghívva a ballagásra?

Figyelt kérdés

Barátom (szűk egy éve vagyunk együtt) öccse holnap ballag. Nem értem, hogy én miért nem vagyok meghívva, ha lemerem fogadni, hogy a másik testvérének a barátja ott lesz. És a család se kicsi, egy éhes száj még elférne az asztalnál.

De ami bánt, hogy a barátom egy szót se szólt eddig a ballagásról, hogy pl. én is mehetnék stb. Vártam az utolsó pillanatig, de nem mertem megkérdezni, hogy én mért nem mehetek.

Ismerem a családot is, sokszor voltam már náluk.

Szerintetek illett volna meghívni?


2015. ápr. 29. 22:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem a barátod ballag, hanem az ő tesója. És ő hív meg embereket.
2015. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
57%

Nem, neked semmi közöd az öccséhez és a ballagásához.


Plusz te az épp aktuális punci vagy, egy év az semmi. Ha a szülei kicsit is konzervatívok, akkor érthető, hogy fel sem merül bennük a dolog.


A tesójáék biztosan több ideje vannak egyótt, de nem vegyél rá mérget, hogy ő is ott lesz.

2015. ápr. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
36%

Tobb oka is lehet:

- teso nem kedvel teged es nem szeretne, ha elmennel

- a baratod szakitani akar, csak meg nem merte neked elmondani, viszont azt mar nem akarja, hogy ilyen nagyobb csaladi esemenyeken reszt vegyel

- meghivnanak szivesen, csak nem akarjak, hogy ajandekra kolts, ezert inkabb nem hivnak meg


Kerdezd meg tole nyugodtan. Ha nem is direktben, akkor is lehet erdeklodni, hogy mikor is lesz a ballagas, mit ebedelnek, nagy buli lesz-e, stb. Talan igy kibukik a dolog.

2015. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
32%
Ti normálisak vagytok válaszolók? Mi az hogy semmi keresnivalója a ballagáson, meg hogy csak az aktuális barátnő akit épp kefélget? Hát hogy mertek ti ilyet kijelenteni mikor nem is ismeritek őket és nem tudjátok milyen a kapcsolatuk? Igenis nekem is rosszul esett volna ebben a helyzetben, ha nem hívnak meg. Kérdező szerintem a barátodnál kérdezz rá, hogy mi az oka, hogy nem hívtak meg!
2015. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
20%
12-es! "Plusz te az épp aktuális punci vagy, egy év az semmi. Ha a szülei kicsit is konzervatívok, akkor érthető, hogy fel sem merül bennük a dolog." Egy év az semmi?? Valakik ennyi idő után házasodnak te ökör! :D El vagytok ti varázsolva mindannyian. Kérdező ne figyelj ezekre a primitív barmokra, kérdezd meg a barátodat miért nem hívtak és kész.
2015. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
45%

8:07-es kommentelővel értek egyet. 1 év nem kevés. Illett volna meghívni. Nem annyira friss kapcsolat ez.


Ez az épp kefélget duma meg jó nagy tirpákra utal. Főleg, hogy sokáig 100%-on volt egy ilyen válasz...

2015. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
75%
De nem értitek, hogy a kérdező barátjának semmi köze ahhoz, hogy az öccse kit hív meg a saját ballagására?
2015. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
8%
Mert te megszoktál hívni valakit egy eseményre a párja nélkül?
2015. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Ha nem ismerem. Ráadásul a ballagáson nem szokott a szomszéd macskája is ott lenni, csak szülők, nagyszülők, tesók.


És itt nem EGY ESEMÉNYről van szó, hanem konkrétan egy ballagásról.


A "pár" nem olyan, mint az oviban, hogy fogd a kezét, mert elveszel.

2015. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
44%

"gen. Ha nem ismerem. Ráadásul a ballagáson nem szokott a szomszéd macskája is ott lenni, csak szülők, nagyszülők, tesók."


Ha neked az 1 éves kapcsolatod a szomszéd macskájával ér fel, akkor gratulálok. Egyébként nehéz elképzelni, hogy nem ismered a bátyád barátnőjét... Azért, mert te antiszociális vagy és utálod az embereket, nem kell másokat is erre biztatni.

2015. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!