Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Komolyan, kiakaszt!

Figyelt kérdés

Nem ad magára, mondván sajnálja rá a pénzt. Ezt annyira túlzásna viszi, hogy tusfürdővel mos hajat.

Volt hogy elrángattam egy jobb farmerboltba, hogy legyen legalább egy szett "elmenős" ruhája. Erre visszavitte és vett egy farmert a hugomnak.

A tavalyi szülinapra kozmetikai kezelést kapott, kit vitt: a húgomat.

Idén befenyítettem a családot, szülinap/anyáknapjára drogériás kupont kapott, hogy magának vegyen valamit. Erre trükközött, egyedül ment. Vett egy tusfürdőt és bébiételt a kislányomnak.

Felrobbanok!

Hogy lehetne ravenni hogy egy picit magával is foglalkozzon.

Mert emellett mártírkodik ezerrel.


2015. ápr. 30. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

wtf, ez komolyan ekkora probléma? az én anyám sem használ kozmetikumokat, szappannal fürdik, de nem látom, mi lenne ebben a probléma..

szeret titeket, és inkább rátok költi a pénzt, minthogy magára, ez szerintem nem gond, csak anyai szeretet.

2015. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el így, gondolom ő is elfogad téged. Ha tiszta és nem szakadt, békén kell hagyni. Inkább szeresd.
2015. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerinted aki nem használ kozmetikai kezelést, nem sminkeli magát, csak tusfürdővel mosakszik az igénytelen?

Akkor én biztos igénytelen vagyok a szemedben mert majdnem 30 éve amo szappannal tisztálkodom, és még egy rúzsom sincs.

Nem öltözöm a legújabb divat szerint, de tiszta a ruhám, nem szakadt sehol. Nem vagyok büdös, a hajam is mindig ápolt, tiszta. Fogat is mosok rendszeresen.

Szóval miért baj az amit anyud csinál?

49/N

2015. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
orzalmas, hogy valaki nem vegyszerezi feleslegesen a bőrét... Ez rettenetes.
2015. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, bocs, hogy ezt mondom, de így van. Nincs jogod beleszólni abba, hogy más mennyit foglalkozik a testével, túlléped a határt! Úgy él, ahogy akar. Te is, ahogy te akarsz.
2015. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha tusfürdővel mos hajat? És, hogy nem ken mindenféle vackot az arcára? Meg mirt kéne feltétlen "jobb" farmerboltba vinni, ha neki a kínai is megfelel - ami egyébként ugyanaz, sőt, némelyik strapabíróbb, mint márkás társai.


Amúgy az égvilágon semmi közöd anyád kinézetéhez, amíg nem szakadt és mocskos.

Ha az én lányom lennél, már helyreráztam volna a kis agyadat, ne félj!

2015. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted rá a te stílusod? Miért nem adsz ajándékba olyasmit neki, amit igazán szeret? Elvileg az ajándékozás arra való, hogy örömet okozzunk az ünnepeltnek és nem arra, hogy ráerőszakoljuk az akaratunkat. Szeretni és jól szeretni két különböző dolog. Szerintem te nem szereted jól az anyukád. ERőszakos vagy és ítélkező, pedig semmi rosszat nem tesz. Ideje elfogadást tanulnod, hisz leírásod alapján nem vagy már gyerek! N31
2015. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a probléma, hogy a kérdező anyukája nem használ kozmetikumokat. A tusfürdő is kozmetikum, az is tele van vegyszerekkel, és egyáltalán nem tesz jót a hajnak.

Az a gond, hogy gondolom közben panaszkodik, hiszen a kérdező is leírta, hogy mártírkodik. Csupán végig kellene olvasni a kérdést, de hát ez nagyon bonyolult, igazatok van.

Kérdező, szerintem engedd el a füled mellett a panaszkodását, tudom, hogy nehéz, de mást nem tudsz csinálni. Lehet, hogy ha látja, hogy nem idegesít benneteket - gondolom főleg téged - és ezzel nem tudja magára felhívni a figyelmet, akkor abbahagyja. Gyerekes a viselkedése, úgy is kell kezelni. ;) Ha tusfürdővel akar hajat mosni, akkor mosson azzal. Ha elnyűtt ruhákban akar járni, akkor járjon abban. Árt neked ezzel? Kárt okoz? Engedd el a "problémát", jobb lesz mindenkinek, főleg neked.

(Az én anyukám meg a másik véglet, rengeteg ruhája meg cipője van, és mindig "panaszkodik", hogy nincs egy darabja se, közben meg nem fér el a cuccaitól. Szerintem vicces, de mást lehet, hogy halálra idegesítene. )

2015. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Huhh, oké.

Most van időm kifejteni jobban:

nem jött el anno a szalagavatómra, mert nem volt semmi ruhája, csak bolyhos macinacik, kinyúlt pólók.

A haja korpás, törik.

A bőre rettenetesen száraz, hámlik.

Az esküvőmre vett egy öltözet ruhát, azt hordja ha véletlenül megy valahová, viszont közben cukorbeteg lett egy 100ról 70kilóra fogyott. Ráadásul az a ruha akkor is bő szabású volt, csak a nadrág derékrészét vette be, szóval olyan mintha egy zsákot húzna magára.

Pedig ha adna magára, iszonyú csinos lenne.

Sajnos a testvéreim közül én vagyok az egyetlen, aki megpróbálja kibillenteni a komfortzónájából. A bátyám és a nővérem már feladta :(

2015. ápr. 30. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:

HÁt akkor ne kuponokat meg utalványokat vegyetek neki, hanem vm fix dolgot, amit nem tud átruházni:

anti age krémeket, sampont, balzsamot, kérd meg, h kísérjen el a fodrászhoz, aztán mindketten beültök, őt is megnyírják, megfestik, megpakolásozzák, Te fizetsz, vegyél rá egy blézert, blúzt, nadrágot, szoknyát a méretében, ha hisztizik, mondd, hogy turkálóban vetted 7OO Ft-ért.

2015. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!