Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme? Ti mire...

Ennek mi értelme? Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Szóval..nővérem új párjáról lenne szó..

Nem rég jöttek össze. Bemutatta mindenkinek stb...csendes, de barátságos. Bár sokaknak nem túl jó a véleményük róla.

Kb. 2-3 hete beszélgettünk neten, úgy gondoltam jól kijövünk az újdonsült sógorjelölttel. Viszont egy pár mondat zavart ill.még most is. Alapvetően nincs jelentőssége pl.annak hogy írta hogy majd elmegyünk bulizni.

Ő fog segíteni az új lakás felújításában, és tegnap előtt azt mondta hogy mindenképp menjek el a házhoz, mert ott maradt egy pár dolga ami kell a munkájához, és elvinné.

Írtam neki, hogy nincs bezárva a lakás, bemehet. De ragaszkodott hozzá hogy menjek én is...hát jó, 2 kicsi gyerekem összekaptam, és lementünk. Egy kicsit félreéthetően beszélt, majd később visszajött egy adag sütivel, meg 2 fagyival. Hát,nem tudtam mire vélni.

Jelzem, aznap még a neten "drágának" nevezett..

Ma eljöttek, bár nővérem is vele volt, de amikor kiment, annyira nézett hogy már szinte zavart.

Ti ebben az esetben mire gondolnátok?

Negatív véleményt nem kérek.


2014. aug. 8. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem veszed "negatív vélemény"-nek a válaszom, de ami nekem eszembe jutott:

Nem lehet, hogy esetleg te képzelsz bele többet a dologba? Nekem volt egyszer egy fiú, aki a barátnőm pasija volt, de nagyon tetszett. Magamnak is csak utólag mertem bevallani, de igen, ez volt a helyzet. És kb minden mosolyát felhívásnak vettem, tök furán érintett (ahogy most téged is), hogy ott a barátnőm neki, akkor miért nyomul? Aztán kiderült, h én képzeltem bele a szituba többet, mint ami.

Lehet, hogy nálatok nem ez a helyzet, nem tudom.

Viszont ha bebizonyosodna (tehát valahogy egyértelműen jelezné feléd, h tetszel neki), akkor mindenképp beszélj a tesóddal, nehogy baj legyen.

2014. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!