Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez hogy esett volna?...

Nektek ez hogy esett volna? Mit gondolnatok? Ha nem leszek terhes nem vesz felesegul?

Figyelt kérdés

Jo estet mindenkinek es kellemes husvetot ! :)

Par napja beszelgettem a volegenyemmel es elegge sertot mondott... Azaz a szamomra az nem tudom ti mit gondoltok.

A sztori legeleje: kb 9 honapja nem volt meg a menstruaciom. marcius 23an jott meg,majd 4-en mult el...

A parom megjegyezte hogy igy nem lehet majd gyerekem ( orvoshoz jarok allandoan,semmi bajom sincs szervileg)

De nem ez a lenyeg,csak hozza tartozik a sztorihoz.

Noss.. Azt mondta hogy majd akkor fog felesegul venni ha teherbe esem,mert minek vegyen el ha nem lehet gyerekunk o gyereket szeretne... en ezen verig sertodtem. Cukorbeteg vagyok,az jatszik kozre sosem volt meg rendesen a menzeszem de egy ilyet kijelenteni? es terhesen menjek az oltar ele? Meg amugy is.. nagyon elgondolkodtatott,azota levagyok torve... Megkerdeztem hogy ha nem lehet gyerekem akkor mar nem is szeret? vicesen hozza tette hogy nem majd atolelt.. De akkor is... Most en fujom fel a dolgot vagy ti is megsertodtetek volna? Amugy altalaban minden rendben koztunk,de vannak neha beszolasai. Mint fentebb irtam ezen kiakadtam... azon vagyok hogy helyre jojjek és legyen normal menzeszem allandoan az orvosokat bujom hogy ki a jobb,aki talan lat valami elvaltozast de mindig azt mondjak hogy "tiszta " vagyok... Ha nem lehet gyerekem akkor meg elhagy? Folyamatosan ezen ragom magam...

Koszonom a valaszokat,es elnezest ha egy kicsit hosszura sikerult.


2015. ápr. 5. 21:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a kérdést nem kellene hagynod elbagatelizálni. Üljetek le, és beszéljétek meg. 100%-ra senki nem fogja neked megmondani, hogy lehet e gyereked. Sokan élnek abban a tudatban, hogy lehet, és mégsem jön össze, és vannak akiknek papírjuk van róla, hogy nem, és mégis teherbe esnek. Ha már a vőlegényed, akkor gondolod azért az, mert olyan szándékaitok vannak, hogy összeházasodtok. Így nem értem, hogy miért az, ha nem biztos benne. Ha feltételekhez köti az esküvőt, akkor nem szeret igazán. Ha így van, miért akarsz mindenáron hozzámenni? Bárkivel, bármi történhet az életben, ami megváltoztatja. Akkor elhagyjuk a házastársunkat, mert nem így választottuk? Hol van itt a jóban-rosszban....? Szerintem beszéljétek ezt még át rendesen, hogy valóban össze akarjátok e kötni az életeteket.
2015. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
12%
A tarsad szerintem nincs tisztaban azzal hogy minden szemely az eleteben azert van ott mert neki van szuksege ra. nem jott meg ra a dolgok sors altal iranyitott voltara.
2015. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

"minek vegyen el ha nem lehet gyerekunk" - ez a félmondat nálam már kiverte volna a biztosítékot

Teljesen jogos a megbántottságod.

Én nem mennék hozzá olyan emberhez, aki a terhességhez köti az esküvőt (nem tudok róla, hogy lenne ilyen problémám, de ahogy az egyik korábbi válaszoló is írta, sosem lehet tudni, hiszen még nem próbáltam).

Sajnos viszonylag sok ilyen hozzáállású férfi barátom van. Valahol megértem őket (nyilván kiszolgáltatottnak érzik magukat ezen a téren), de el nem tudom fogadni - ahogy arra sincs garancia, hogy a házasság működni fog, úgy arra sem, hogy összejön a gyerek, és mikor, ez a bizonytalanság egyszerűen benne van a pakliban, ezeket a kockázatokat két embernek szerintem el kell fogadnia, ha igazán szeretik egymást.

2015. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

Miért kel megsértődni?


Ha Ő 100% akar majd gyereket, és nem jön össze (akár miattad), jogos, hogy olyan nőt keres, aki tud neki szülni.


Most a válás jobb szerinted?! Mert elvesz, nem esel teherbe, akkor ott fog hagyni, és keres másikat.

2015. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek sajnos olyanok, hogy azt keresik, aki a legjobban ki tudja elégíteni az vágyaikat. Jelen esetben, nem olyan nőt keres a párod, akivel szívesen vállalna gyereket, hanem olyat aki tud szülni. Ez pedig hatalmas különbség. És én nem maradnék vele ezek után. Én olyan férfit keresek, aki engem szereti, mindenestül, nem pedig azt, hogy tudok neki szülni. Tudod, jóban, rosszban...
2015. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Volegenyed tenyesztehenet venne el.

Szep kis pasi.

A gyerek aldas a hazassagban nem cel es nem kotelezo.

A pasi aki ez miatt venne el azt kupd a lecsoba

2015. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha a vőlegényem ilyen kijelentést tenne, akkor már nem lenne a vőlegényem.

Ugye az eskü, hogy jóban, rosszban, egészségben betegségben...stb, ha szeret, akkor úgy szeret, ahogy vagy, és már tart ott a tudomány, hogy a gyerekkérdés is megoldható.

De ha neki tenyészkanca kell, akkor nem hinném, hogy van értelme a közös jövőnek.

2015. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Es mivan ha neki nem lehet??? Tan az o spermajara garancia van? A párod amúgy meg nagyon buta. Nem feltétlenül függ a menzesztol a teherbeeses, attól még lehet peteeresed. Ráadásul ma mar rengeteg módon tudnak segíteni ha nem jon össze. Arról meg mar ne is beszéljünk, hogy mennyire bunkó. Jogos h megsertodtel, a helyedben nagyon atgondolnam a folytatást :-/
2015. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! A helyedben vissza vágtam volna /bár ilyenkor leblokkol az ember / hogy én meg csak ahhoz megyek hozzá, aki TUD nekem gyereket csinálni! Persze ezt csak azért, hogy érezze a törődést.. Amúgy ahogy már írták,gondold át azt az esküvőt!
2015. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én nem fújtam volna fel a dolgot, hanem ott helyben összepakoltam volna a drága pasika cuccait és kalap kabát. Legyen már nagyobb önbecsülésed. Nem értem az ilyen kérdéseket. Bizonyos nők ennyire rettegnek az egyedülléttől, hogy inkább megmaradnak egy ilyen mellett? Csernus szokta mondani, hogy vannak férfiak és férfinek látszó lények. "Párod" ez utóbbi. Irányítsd egy tenyészkancához, te meg keress normális FÉRFIT. Üdv.
2015. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!