Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha...

Szülők! Mit tennétek, ha meglátnátok a 21 éves lányotokat az utcán kézenfogva sétálni, valamint csókolózni egy 50-es férfivel?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

???

Biztos, hogy 50 -es volt az a férfi?

2015. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Köszönnék nekik.
2015. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1: 95÷
2015. ápr. 30. 23:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor meghívnám egy beszélgetésre, hogy tájékozódjak, mégis mi a helyzet.
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Négyszemközt leülnék vele, elmondanám, hogy láttam az utcán, és megkérdezném, mesélne-e róla. Óvakodnék mindenféle számonkéréstől, negatív megjegyzéstől, az első alkalommal hagynám, hogy ő beszéljen. A további lépések már az kapott infóktól függnek.
2015. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Szívrohamot kapnék.:D Aztán megkérdezném, hogy mi a helyzet, milyen komoly és hogyan sikeredett ez be az életébe..
2015. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Fujj!
2015. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Lányom és a pasast meghivnám egy közös ebédre, haza hozzánk. Aztán nagyon résen lennék, hogy lássuk ki mit kap ebből a kapcsolatból...ha szemét lennék akkor a pasast gyerekekkel/családdal együtt hívnám.

Mindenképpen megkérdezném a lányom, hogy mi az 5-10-20 éves terve a pasival? S hogy ő hogy látja azt az időszakot amikor ő 41 lesz s a pasas 70-es.

Nekem volt mikor szüleim szó szerint eltiltottak egy 12 évvel idősebb pasitól (és nagyon jól tették/látták külsősként az egészet)..persze akkor túl fiatal voltam, hogy átlássam s fel is fogjam a helyzetem, mostmár igazat adok nekik...


De az is lehet, h a világ legjobb veje lesz.. Manapság már minden előfordulhat.

31N

2015. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Kirugnam a pasi alol mind a ket labat!
2015. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
61 vagyok. Férfi. Mikor megismertem a feleségem, 49 voltam. Feleségem volt, gyerek már kirepült, de lemúlt a varázs mindkettőnkben, közös megegyezéssel, barátságban váltunk el. Összeismerkedtem a mostani feleségemmel, 3 év múlva szült nekem egy szép kisfiút, majd rá 1 évre egy kislányt. Közben már a feleségem lett. Ő most 32, a nagyobbik gyerek 9 éves. Megkérdeztem most a nejem, hogy mennyire élünk teljes életet szerinte? Nem értette, hogy ezt most miért kérdezem, de azt mondta, hogy neki teljes az élete, és reméli, hogy az enyém is az... Miért is nem lehetünk boldogak?
2015. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!