Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kézenfogva sétáltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márton Nikolett kérdése:

Ti kézenfogva sétáltok a párotokkal az utcán kettesben? (többi lent)

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt a párommal.Van egy csodálatos kislányunk.Boldogok vagyunk és szeretjük egymást.Az egyik ismerősünk azt mondta, úgy nézünk ki,mint ha csak haverok lennénk,mert nem kézenfogva járunk.Szerintem attól még lehetünk szerelmesek,hogy az úton nem fogjuk egymás kezéz. Mi erről a véleményetek? 33éves vagyok a párom 41 (már ha ez számít egyáltalán)

2014. ápr. 4. 17:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Igen,szoktuk.
2014. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Mi mindig kézenfogva sétálunk :) Így szoktuk meg. Én szeretem fogni a kezét :D
2014. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
szerintem aranyos ha fogják egymás kezét a párok :D (de az ilyen összeölelkezős egymás seggét markolászás már baromi idegesítő). mi is szoktuk, bár mi még csak 20-21 évesek vagyunk :D
2014. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Mi is szoktuk mindig,de ahány pár,annyi szokás.
2014. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%
Mi igen. De amióta megszületett nálunk is a baba, azóta kivitelezhetetlen hogy fogjuk egymás kezét. :D Gondolom neked sem kell ezt bemutatni. De amikor kettesben vagyunk, általában megfogjuk egymás kezét.
2014. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs összefüggés a kézen fogva sétálás és az érzelmek mélysége között.
2014. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem :) valamiert elmarad mostanaban de persze nagyon szeretjuk egymast.
2014. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi már a kapcsolatunk szinte elejétől nem járunk kézen fogva. Ritkán sétálgatunk csak úgy céltalanul, általában megyünk valahova, sietünk, cipelünk ezt-azt, szóval nem is működne a dolog. Ha pedig épp véletlenül "csak úgy" sétálunk akkor már megszokásból nem fogjuk egymás kezét. A kapcsolatunk kb első évében jártunk csak kézen fogva, aztán valahogy leszoktunk róla.
2014. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
igen, még ha csak a boltba megyünk is le.
2014. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Elég felületes az ismerősöd.
2014. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!