Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ha van itt olyan...

Feleségek, ha van itt olyan akinek a férjérol kiderült, hogy az izgatja, hogy ti mas pasasal lefekszetek és ő eszt végig nézheti, hogyan fogadtatok, vagy hogyan fogadnatok ha esetleg ilyet mondana?

Figyelt kérdés
Elhagynatok e miatt?
2015. máj. 1. 09:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, ez mind nagyon szép, de ha az esküvő után közli, hogy nála nem úgy működnek a dolgok, ahogy másoknál, az átverés. Az lehet, hogy te könnyen elviseled és nem zavar az őszintétlenség, de engem pl igen.


És az még odáig oké, hogy elmondta neked, de utána mi lesz? Itt nem csak arról van szó, hogy meg kell hallgatni. Az menne nekem is. Utána mit fogsz vele kezdeni? Össze vagytok kötve, és ő arra gerjed, ha idegeneket hoztok haza. Csodás. Ez tényleg csupa öröm.

2015. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

te itt valamit nagyon félreértesz,szerintem...Nem az van,hogy csak erre gerjed,és akkor ezt kell csinálni..

Nekem nehéz elhinni,hogy van olyan ember,aki nem fantáziál,és még gondolatban is csak annyi létezik számára,hogy lefekszik a férjével..

Nálunk is csak házasságunk alatt kerültek elő ezek a dolgok...Nem azért,mert bármelyikünk is el akarta titkolni,egyszerűen ezek nem olyan dolgok,amiket könnyen megoszt az ember a másikkal,pont az általad is képviselt megvetés miatt...

Mikor nálunk előkerült ez a téma,egyikünk sem akadt ki a másik "titkos vágyain",pedig hidd el,nálunk is vannak hasonló cifraságok...

Ami FELNŐTT EMBEREK KÖZÖTT,KÖLCSÖNÖS BELEEGYEZÉSEN alapul,számomra minden belefér a szexuális fantáziálgatásba...

2015. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van, a gond tényleg kb ott kezdődik, mikor nem engedünk az ötvenhatból. Elmondani, közös fantáziákat találni és megélni végül is természetes egy házasságban. Én valahogy arra a vágányra terelődtem, hogy mi lenne, ha belekényszerítene az akaratom ellenére az ő fantáziája kiélésébe. Remélem, a kérdezőnél erről nincs szó.


Azért rándultam görcsbe rögtön, mert én személy szerint erőteljesen monogám vagyok. Az se esne jól, ha elmondaná, de persze a gond nem itt kezdődne, hanem ha nem találnánk közös megoldást.

2015. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hadd jegyezzem már meg, hogy a szexuális fantázia nem azért van, hogy megvalósítsák, sőt, a legtöbb esetben a valóságban kevésbé izgatóak azok a szituációk, amik a fantáziában különösen.

Ha valaki azt képzeli, hogy az 'felnőttes' meg 'érett' ha mindezeket meg akarja valósítani, akkor ki kell hogy ábrándítsam. Ugyanis éppen a gyermeki ösztönszintből fakad. Többnyire az okai gyerekkori 'események'

2015. nov. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kezdek magyar hapekkal, úgyhogy nem fordulhat elő ilyen.
2016. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!