Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kényelmesedek el ha van...

Miért kényelmesedek el ha van valaki a körülöttem?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyunk itthon ketten a kisfiammal, akkor olyan szuper minden.

A kisfiam szót fogad, jókat beszélgetünk, nem hisztizik, rendesen eszik, játszunk.

De ha valaki van körülöttem, az legyen a férjem vagy nagymama, akárki családtag, akkor engem elkap a lustaság.

A Fiammal sem olyan kiegyensúlyozott akkor a viszony.

Akkor "kiszolgáltatom magam. : Hogy "légyszi tedd ide, vidd el, rakd át....."

És sokkal fáradtabbnak is érzem magam.


Viccesen hangzik és fura érzés is.

De a nyitjára még nem jöttem rá.

Pedig kellemetlen helyzetek ezek nekem.


2010. febr. 22. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
totál így van egyébként..olyankor én is bepunnyadok:D
2010. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ugyanígy vagyok vele, ma volt nálunk húgom meg a párja, és pont mondtam nekik, hogyha egyedül vagyok, minden gyorsan megy, a házimunka meg a babázás is.

és úgy szégyellem, de ha van valaki velem, én is szeretem "kiszolgáltatni" magam. de a választ sajnos én sem tudom.:)

2010. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, még ebbe én így nem is gondoltam bele, de teljesen így van. Nekem van, hogy napokig nincsen kedves semmi mást csinálni, mint feküdni, nem érdekel hogy mikor van kaja (persze gyermek nincsen) semmi csak feküdni tévézni és pontosan még arra is néha lusta vagyok hogy a poharat kivigyen a konyhába
2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Vagy nem örülnöm kellene, hanem összekapnom magam? :-D

Azt hittem amikor kiírtam a kérdést, hogy majd totál kioffolnak, de jól esik, hogy vannak akik megértenek.

2010. febr. 22. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva van. Ha egyedül vagyok, hajlamos vagyok lassítani, elmerengeni, de ha más is van a közelben, gyorsan megy minden munka.
2010. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!