Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban volt az...

Hány éves korotokban volt az első, komolyabb párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szülők mit szóltak hozzá? Hány éves volt a párotok? Meddig voltatok együtt?

2015. máj. 3. 17:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
17 voltam, ő 18. 3,5 évig tartott, az ő szülei jobban örültek, mint az enyéim, de nem volt probléma.
2015. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves voltam, a fiú pedig 18. Kicsit több, mint 1 évig tartott (az is eléggé nyögve nyelősen). Körülbelül havonta szakítottunk, majd újra összejöttünk (90%-ban az én hülyeségeim miatt mentünk szét). Majd körülbelül 1 év után egy szakítás után nem kerestük egymást többé, mindkettőnknek elege lett.


Kedvelték a szüleim az első barátomat, és én is kedveltem az ő szüleit. Az anyukájával igazi barátnő "kapcsolat" alakult ki. Egy ideig még a végső szakítás után is tartottuk a kapcsolatot, de egy idő után ez elmaradozott.

2015. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Legelső szerelmemmel kicsit több mint egy évig voltunk együtt, 14 és 19 évesek voltunk. 2. szerelmemmel egyelőre lassan 3 és fél éve vagyunk együtt, egyidősek vagyunk, most 19 évesek.

Szüleim mindkettejükkel elvoltak, nem tiltottak minket egymástól. Az elsőnek nagyon rosszban voltam az anyjával, igazi rossszindulatú nő volt, aki képes lett volna a fia nevére felvenni többmilliós hitelt csak, mert neki nem felel meg a ház (saját!) amiben él...

Mostani anyósommal nagyon szeretjük egymást, barátom nevelőapjával és öccsével pedig semleges a kapcsolatom. Örülnek nekem, mert jó irányba terelem a fiukat.

2015. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
68%
Én 14,5, ő 16 volt. 3,5 évig voltunk együtt. Hát anyu annyira nem csípte, de szakítás után beláttam, hogy nem volt jogtalan. Egy igazi bunkó volt, csak annyira korlátozott, hogy még ezt sem ismertem be magamnak:)
2015. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor kerdezed, akkor 16.. Egysbként 19 ha most gondolok vissza


Ugyanannyi mindkét esetben


Fél év

1,5 év

Szülők? Nem sok közük volt hozzá, és akkor is úgy gondoltam most is, és szerencsére ők is. Persze terelgettek meghallgattak, sosem vokt tabu köztünk(ma sincs) de bele sosem szóltak a dolgokba, de nem is feszítettem sosem a húrt (tudták hol vagyok, nem léptem le kérdezés nélkül napokra(16évesen őrákra)

Végül 21 évesen lettünk egy pár a férjemmel, 7éve tart

2015. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 párom 29 és 3 éve tart és remélem még sokáig együt leszünk!

Szüleim szeretik elfogadják régóta ismerik

2015. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, ő 20, most 24 vagyok, még mindig együtt vagyunk. Szülőkkel első pillanattól kezdve minden rendben volt mindkét részről.
2015. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen volt egy 1 éves kapcsolatom 4 évvel idősebb sráccal, ami aztán kihűlt. Közben ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, 5 éve hogy együtt vagyunk. 8 év van közöttünk, döcögősen indult, de nagyon egymásra vagyunk hangolódva :)
2015. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam, ő 21. Anyukáját nem ismertem, apukája bírt engem. Az én szüleim is elfogadták, az elején szerették is, de a kapcsolat vége felé, mikor látták, hogy mennyire kikészít, már annyira nem bírták, de ezt próbálták nem éreztetni velem. 3 évig voltunk együtt.
2015. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
En 15, akkori baratom 18. O nagyon szeretett, én Sosem voltam szerelmes, viszont szerettem, mint embert, igy 4 evig tartott. Az én szuleim a vege fele nem szerettek, mert lusta volt, az o szulei sem szerettek engem szerintem - bar soha nem mutattak ki, de érzi azt az ember - mert látszódott az, hogy én nem szeretem annyira a fiúkat, mint o engem, pedig mindent megadtam neki, zsebpenzem felét, sok törődést, csak a lenyeget nem :/
2015. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!