Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban volt az...

Hány éves korotokban volt az első, komolyabb párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szülők mit szóltak hozzá? Hány éves volt a párotok? Meddig voltatok együtt?

2015. máj. 3. 17:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én 23 voltam, a párom 20. Nekem korábban volt egy elhibázott komolytalan kapcsolatom, amiben nem sok minden történt, neki semmi.

Anyám sosem fogadta el, pár évvel ezelőtt elhunyt. Az ő anyja egészen más, még laktam is nála pár hónapot, nagyon kedvelem.

Most már van egy közös házunk s úgy átépítettük, miközben benne laktunk, hogy az bőven felér egy építkezéssel. Nehéz volt, de ez se szakított szét minket.

Remélem, még vagy 100 évig együtt leszünk, igen, szeretnék világrekordot dönteni hosszú élet témakörben, persze viszonylag erőben, egészségben.


38/N

2015. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

18 évesen, a párom is annyi volt, mindenben legelsők voltunk egymásnak, előtte még más kezét se fogtam meg :D

Szüleimet annyira nem érdekelte, annyit mondtak hogy "jóvan fiam", a pasimat bírták, jó fejek voltak vele ha itt volt, nem igazán szóltak bele a dolgainkba.

Másfél évig voltunk együtt.

21/L

2015. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
14 múltam, mikor az első komolyabb kezdődött. Nagyon semmit nem szóltak, igazából nem sokat figyeltek rám a szüleim. :( Ez 3 évig tartott. 17 évesen ismertem meg az új komoly kapcsolatom, aki a férjem is lett, ennek már 14 éve.
2015. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Első szerelmem/komoly párkapcsolatom/Első első:

Én 19 ő 22.

Tartott 3 évig.


Szüleim:

Egyfelől örültek neki, hogy feladtam remete magányomat, másfelől szülői éleslátásnak és tapasztalatnak hála már az elején nem kedvelték. Én sajnos a rózsaszín ködben voltam sokáig- viszont kellett ez a kapcsolat, ""csalódás"" (igazából, bennem csalódott a fiú, amikor az eljegyzést felbontottam) hogy tudjam, milyen az, ha tényleg szerelmes az ember- nem csak "hormonszerelmes", hanem szeret is közben. A rózsaszín ködön túl, úgy "felnőttesen".

mondjuk úgy, e 3 év alatt megtanultam, mi nem a szerelem. (ill. mit lehet összekeverni azzal) :)


Utána jöttem össze a férjemmel (a szakításban neki volt szerepe már.

2015. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
16 éves koromban volt első járogatós kapcsolatom, ami 3 hónapig tartott, volt néhány randi, meg együtt jártunk haza a gimiből, semmi komoly. Ilyenből volt még ezután kettő hasonló hosszúságú. 19 évesen megismertem a páromat, akivel pár év után össze is költöztünk, majd összeházasodtunk. Mindkettőnknek első komoly kapcsolata. Ő 1 évvel idősebb nálam. A szüleim támogattak, nem nagyon szóltak bele semmibe (már addigra külön laktam). Azóta is együtt vagyunk, és a jövőben sem akarjuk ezt másképp.
2015. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, barátom 19, 8 éve vagyunk együtt. Elfogadtàk a szüleim, persze senki nem gondolta hogy ez ilyen tartós lesz.

3 év együtt éles után ott vagyunk hogy vagy össze kéne házasodni vagy nem tudom... de akkor ő lesz az egyetlen az életemben. Az első és egyetlen (neki szinten en). Nagy dilemma, pedig szeretem. Nagyon. Neki egyértelmű hogy rajtam kívül nem létezhet senki :)

2015. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!