Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban volt az...

Hány éves korotokban volt az első, komolyabb párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szülők mit szóltak hozzá? Hány éves volt a párotok? Meddig voltatok együtt?

2015. máj. 3. 17:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít komolynak? A járás? AZ azért nem igazi párkapcsolat, csak bizonyos korban.


Kamasz szerelem verzió 16 évesen, másfél évig tartott.


Együtt járós verzió, egymásnál alvással, 18 évesen, 2 évig tartott.


Együtt élősdi 25 évesen, 5 évig tartott.

2015. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%
18 évesek voltunk mindketten,amikor összejöttünk,idén júniusban leszünk 3 évesek.Nekem előtte nem volt senkim,neki már volt pár "tini szerelme".Most 21 évesek vagyunk és komoly terveink vannak.A szüleim nagyon szeretik őt,és engem is az ő szülei,családja. :) :)
2015. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

16 éves voltam, a barátom pedig 15, amikor összejöttünk. Nem terveztem hosszú távra, max 1-2 hónap, így először nem is tudtak róla a szüleim. Amikor átléptük a két hónapot (az előző "kapcsolataim" másfél hónapig tartottak mind), bemutattam. Elég hamar megszerették, kedves, udvarias fiú.

Nálunk korán kezdődött az egymásnál alvós dolog, az első 2 évben csak hétvégén illetve sulis szünetekben, utána már hétköznap is alszunk egymásnál. Általában hetente 2, maximum 3 napot alszunk külön, és minden nap találkozunk.

5 éve vagyunk együtt, és napról napra jobban szeretem.

2015. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
17 éves koromban, abszolút ez az első kapcsolatom. Azóta is tart. (10 éve)
2015. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért van a legtöbb válasz lepontozva, amikor mindenki normálisan a kérdésre válaszolt? :O
2015. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Wow! Nem szamitottam ilyen sok es gyors valaszra!:D

Gratulalok mimdenkinek, aki azota is egyutt van a parjaval.

Ugy latom, a korkulonbseg nem okozott klonosebb gondot.

Akik hosszabb ideig egyutt voltak, mi volt a gond? Miert mentetek szet? Persze mar ha volt egyaltalan gond. (Foleg a ,,nagy korkulonbsegesek" erdekelnenek.)

2015. máj. 3. 22:04
 27/36 anonim ***** válasza:
én 15 voltam, az ex 18. Majdnem 7 évig tartott, első szex, első komoly kapcsolat. Ez is lett a vesztünk, bár igy utólag rájöttem, hogy nem is passzoltunk, mert mire kiforrott mindkettőnk személyisége kiütköztek a problémák, más férfit álmodtam meg magam mellé és meg akartam változtatni, persze ez akkor nem tünt fel. Na meg ott volt a kiváncsiság, milyen lehet mással kérdése. Elszállt a tini szerelem és a mi már örökké együtt leszünk gondolata. Bár csúnyán váltunk el és fájdalmasan (megcsalás, hazudozás, vissza akarlak kapni monológ) azóta nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy egy ilyen tapasztalatot adott és véget ért az egész. Azóta kibékültünk, nagy ritkán váltunk két mondatot. Azóta megtaláltam az igazi párom, nagyon szerelmes vagyok és pont ilyen férfit álmodtam meg magamnak és Ő is engem. Ezen mindig viccelődünk, hogy mennyire meghallgattak minket ott fenn :D
2015. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Nem tudom a 4 év nagy korkülönbségnek számít-e, de azért válaszolok :) Nálunk az volt a gond, hogy a srác szeretett uralkodni rajtam. Teljesen meg akart változtatni, főleg a külsőmet. Nagyon sértődékeny volt, és mikor vmi apróságon megsértődött, akkor nekem 3 napig kellett könyörögnöm a bocsánatáért. Kisebbségi komplexusa volt, sokszor zsarolt érzelmileg. Szerencsére még időben elváltak útjaink. Szakítás után 1 évvel még megkeresett, hogy találkozzunk... Lepattintottam. Most már nem haragszom rá, de beszélni nem szoktunk.
2015. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nekem az a 4 év bőven 3lég :D

Amúgy köszönöm a választ. Én most úgy állok, hogy van egy 2,5-3 évvel idősebb srác, aki tetszik. Csak tudni szerettem volna (hogyha összejön), hogy mire számítsak. De a kérdéseket nézve, ez a 2-3 év nem is olyan sok

2015. máj. 3. 22:26
 30/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok a 2-3 év, sőt - szerintem - ez az ideális. Ha normális, akkor nem lesz gond. Sok sikert! :)
2015. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!