Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi botrány készülőben?

Családi botrány készülőben?

Figyelt kérdés

Az idióta hugom,ma árulta el nekem,hogy belezúgott a nővérem férjébe.Gynús volt már mert észrevettem,hogy mostanába mintha másként viselkedne vele.Hála a sógorom szereti a nővéremet,így esélytelennek látom a dolgot.De a hugom igen szerelmes,és ilyenkor veszedelmes.

Mondjam el nővéremnek?vagy inkább hallgassak?


2015. máj. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass. Lehet, hogy nem lesz semmi, elmúlik a dolog. Minek fölöslegesen bonyolítani?
2015. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre hallgatnék. Ha látod, hogy húgod elkezd cselekedni vagy titokban ügyködni vmin, akkor viszont inkább szólj...
2015. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hány éves a hugi, mert ha 20 alatt van, akkor kamaszkori rajongás.. :)

Cselekedj úgy, ahogy neked is jól esne, pl ha veled történik ilyen, de fontos az is, hogy milyen kapcsolatban állsz a nővéreddel.

2015. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek, amint vmi hulyeseget akar csinalni, menj "arulkodni". Nem szep dolog ez, de na...azert, legyen mar esze.
2015. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3-al értek egyet.

Lehet, csak sima múló rajongás.


Hallgass! Úgy sem lesz belőle semmi, felesleges kamasz dolgok miatt családi viszályt kavarni.

2015. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy veszedelmes a húgod, amikor szerelmes?

Egyetértek az előttem szólókkal, egyelőre ne csinálj semmit, csak figyeld a húgodat, és ha hülyeséget csinál, lépj közbe.

2015. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, menyni idős a húgos.


illetve attól, milyen viszonyban van/vagytok a nővéretekkel.


Én pl. elmondanám a saját tesómnak, hogy jajj, de cuki, a húginak tetszik a férjed.


Egy "normális " családban elviccelnék a dolgot, elvégre sem a férj, sem a húg nem tett semmit, illetve az érzéseknek nem parancsol az ember. A vicceléssel pedig kordában van tartva annyira a dolog, hogy "tudják, hogy tudjuk" így nem lesz semmi köztük, fel sem merül.


Viszont tudom, hogy másoknál meg már ilyenkor a balhé-hajtépés a normális.


Te ismered a családod, te tudod, hogy reagálnának.

2015. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért a nővéred férje sem hülye, le tudja majd ő is pattintani, szerintem is fölösleges bárkinek is bármit mondani erről, abból csak te jössz ki rosszul.
2015. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre szerintem ne tegyél semmit. Ha a húgod tiszteli és szereti a nővérét, nem fog semmit tenni, főleg ha a férje szereti őt.
2015. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem mivel tentudsz a hugodrol ezert sem hallgatni sem.tamogatni nem kene.kozep utat valaszd. ami azt jelenti szepen helyre.esszhez terited a hugodat.hogy ne tegyen csaladot tonkre.es foleg ne a testverevel.es ha ez kiderul akar ki is utalhatja az egesz csalad ez miatt.es ha lepni mert akkor.elmondasz mindent
2015. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!