Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar a párom a...

Miért nem akar a párom a munkahelyéről beszélni nekem?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre, új emberek, új környezetbe került a párom és hónapokon keresztül semmit nem mondott róla. Mondtam is neki hogy furcsa vagy. Azt mondja a munkahely az munkahely ne hozzuk haza a munkahelyi dolgokat.

2015. máj. 10. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én két esetet tudok elképzelni. Vagy utálja a munkahelyét és nem akar még munka után is a melóról meg a munkatársairól beszélni, rájuk gondolni. Vagy pedig valahol máshol dolgozik, mást csinál, mint amit állít, és fél hogy lebukna, ha kamuzik, ezért inkább nem mond semmit.
2015. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen vagyok én is a munka az munka, kilépek onnan és nem agyalok rajta mi van ott vagy mi lesz holnap és nem is beszélek róla. Munkahelyről csak abban az esetben beszélek ha valami poén történt.
2015. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én detto ugynezt csináltam, mikor nem dolgoztam.
2015. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami nagyon titkos titkosszolgálat?

Ő nem "nem beszél" róla, ő kerüli a témát.

2015. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúan, lehangoltam megy el és jön haza? Ha igen akkor szép nyugodtan elmondhatod neki, hogy látod a szenvedését, ha nagyon rosszul érzi ott magát, akkor kerestek egy másik munkahelyet neki. Nem ér meg annyit, hogy tönkretegye magát.
2015. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
igaza van a párodnak
2015. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen . lehet hogy nem jó hely, kudarcként éli meg , nem akar róla beszélni, kínos is.

én ezt tartom valószínűbbnek. de akár az is lehet, hogy nem jár dolgozni, vagy olyat csinál amit nem merne elmondani

2015. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nála mi az ok, én furcsállnám, mert nagyvonalakban érdekel, hogy milyen körülmények között, mit csinál a munkahelyén, kissé zavarna, ha nem tudnék semmit arról a napi 8 óráról, amikor dolgozik s az is, hogy szerinte nem kell tudnom semmit erről. Kíváncsi fajta vagyok és a párommal az életünk eléggé közös, nekem így logikus. (Panaszra semmi okom, állandóan procikról hallok, ha hazajön... Néha videokártyákról és hasonlókról is.)


De biztos van, aki ilyen, nem akar beszélni a munkahelyről. Esetleg van valami oka, hogy ne akarjon. De ezt így távolról nem fogjuk tudni kideríteni.

2015. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen. Miután kijön a munkahelyéről, onnantól kezdve a következő munkanapig semmi sem érdekli, ami munkával kapcsolatos. Én viszont órákkal később is képes vagyok a meló miatt puffogni. Őszintén szólva irigylem őt, hogy ilyen könnyen odabent hagyja a problémáit.
2015. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
2 évente írom alá a papírokat, hogy "nem beszélhetek" a munkámról, amit be is tartok. Így ha az aktuális párom erősködik, írok pár elköszönő sort neki és "elhagyom".
2015. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!