Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok a férjem...

Boldogtalan vagyok a férjem mellett, kelepcében érzem magam. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy egyéves kislányom, nem tudok csak úgy lelépni vele. Nem ezt az életet képzeltem el. Folyton a múlton jár az eszem, hogy jobb lett volna, ha máshoz megyek férjhez. Ez is idegesít már, mert a jelennek kellene élnem, csak olyan csalódott vagyok.
2010. febr. 24. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy annyira boldogtalan? Mi bánt, s miért jár az eszed a múlton? Próbálj meg a jelennek élni, mert annak van értelme. A múlt már elment, a jövő még hátra van.
2010. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Hát keszülj fel rá,hogy sokan leosztanak majd,hogy akkor minek mentél férjhez meg stb.....

azt nem irtad,hogy mért vagy boldogtalan.talán bánt titeket,vagy rosszul bánik veletek?ahogy látom már nem vagy szerelmes a férjedbe,és ha ö még igen,akkor talán helyre lehetne hozni.irj egy kicsit többet,akkor talán tudunk tanácsot adni...

(Zsoka)

2010. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerös érzés, pont ezt éreztem én is. èn elváltam, nagyon nehéz volt,de tök boldog vagyok azóta, és nagyon jól döntöttem. Akkor megfogadtam hogy soha többet nem élek boldogtalan kapcsolatban és az sem érdekel ha gyermekem születik, ha boldogtalan vagyok felpakolom a gyereket és megyek. ezt közöltem a mostani párommal, és azt mondta hogy soha nem engedi hoyg mellett boldogtalan legyek. ezt jól csinálja 3 éve, nagyon boldogok vagyunk, és végre terhes, de én most sem gondolkodnék ha boldogtalan lennék. jó apja maradhat a gyerekednek attól hogy te mellette boldogtalan vagy. a te gyereked fogja megszenvedni ezt a kapcsolatot. a válást ha okosan megoldjátok sokkal egyszerübben fogja átvészelni mint egy rossz kapcsolatot.
2010. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Aztán lehet, hogy ha ahhoz mentél volna férjhez, most azon keseregnél, hogy miért nem egy másikat választottál?

Abból kell kihozni a legtöbbet, ami van. Ha már mindent megtettél és esély nincs a javulásra, na AKKOR kell lépni. Nem kell gondolkozni rajta, be kell adni a válópert és kész. Egy gyereknek többet árt egy boldogtalan anya, mint a rossz anyagi helyzet.

2010. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor jobb, ha szeded a sátorfádat, és a kislányodat! Kezdj új életet! Még lehetsz boldog!
2010. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok.


Ha nem szereti de a férje igen akkor rendbe lehetne hozni? badarság neki már nem fog fellobbanni a szerelem, söt ahogy írta már meg is bánta hogy férjhez ment. ez már az a szitu mikor csak szabadulna.

Csak akkor lehet boldogtalan ha bántják? ez egy marhaság, nekem az ex férjem nagyon jó ember volt, még szóval sem bántott, de nem tudtam volna vele leélni az életemet, egyszerüen nem voltunk össze illök, és hiába etettem magam hogy lesz kutyából szalonna, nem lett kutyábol szalonna.

2010. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!én csak megkérdeztem,hogy miért boldogtalan.valami oka biztos van.nem tudom ebbe miért kellett bele kötni?????
2010. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja bocs,elözö (Zsoka)voltam
2010. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagy problémák nincsenek a férjemmel, mikor hozzámentem, olyannak ismertem meg, aki csak a családjának fog élni. Ehhez képest a terhességem alatt sem hordozott a tenyerén úgymond, de mióta megvan a kislányunk még jobban csalódtam benne, mert nem foglalkozik vele, csak ha külön megkérem erre, akkor is sokszor csak tartja a kezében és közben nézi a tévét, vagy internetezik. A gyerek hamar megunja, és szabadulna tőle. Emellett a barátaival szervez túrákat, és lelkesebben mesél ezekről a kiruccanásokról, mint akármi másról. Minket meg sehová nem visz, illetve azt mondja, hogy majd visz minket is, de én nem vágyom menni. Valamint folyton anyagi gondokkal küzdünk, és nem tesz ennek érdekében semmit, illetve ha tesz is, rövid fellángolásból teszi.
2010. febr. 25. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Arra esetleg gondoltál már, hogy beszélsz vele, hogy ez nem jó amit csinál?

Lehet, hogy Ő nem is tudja vagy érzi, hogy baj van.

Tudod, néma gyerekenek anyja se.....

2010. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!