Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó vagy rossz...

Szerintetek az jó vagy rossz ha egy 13 éves gyerek ölelgeti a tanárt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 18:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Rossz. A gyerek megtanulhatná, mi az az intim zóna.
2015. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon furcsa. Nem normális. Rossz.
2015. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, hogy a tanár mit szól hozzá. De amúgy miért ölelgeti?
2015. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Én is mindig ölelgettem a tanárokat,még 15 évesen is.

Tetszett nekik,mert tudták,hogy szeretem őket.

Mondjuk én azért,mert olyan családi hátterem volt...

tudták,hogy mi a helyzet,szerintem ezért hagyták.

2015. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekotthoni nevelőtanár vagyok.

Én úgy gondolom, hogy egy gyerek számára az iskola (vagy az én gyerekeim esetében az otthon) a másodlagos közeg, ahol fontos hogy jól érezzék magukat. És egy gyerek esetében fontos hogy szeresse a tanárait, nevelőit. Akinek akkora az intim zónája, hogy ezt nem bírja, ne menjen pedagógusnak.

Személyes véleményem, hogy rengeteget segít nekem, a pedagógusnak is, ha érzem, hogy a gyerek kötődik hozzám. Az pedig már az én felelősségem, hogy ebbe ne sérüljön a gyerek, hanem csak hasznára váljon.

Szóval szerintem normális.

2015. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért ölelgeti,mert szereti a tanárt. És a tanár is szereti őt.
2015. máj. 14. 18:43
 7/29 A kérdező kommentje:
A gyermek anyukája szerint nem normális ha ölelgeti a tanárt.. Csak még mindig nem értem hogy miért?!?
2015. máj. 14. 18:45
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha kölcsönösen szeretik egymást, akkor semmi baj nincs az ölelgetéssel. Anyuka simán régimódi gondolkodású és kissé korlátolt is.
2015. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy féltékeny a tanárra, mert ugy érzi, hogy ezaltal ot a gyerek kevesbe szereti.
2015. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon furcsa! 13 éves ölelgesse az anyukááját és apukáját, ne a tanárt. Nyilván más valami alkalom, de napi szinten , csak úgy, gáz.
2015. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!