Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Kezdenétek...

Lányok, nők! Kezdenétek munkanélküli férfival?

Figyelt kérdés

Arra pár kérdéssel ezelőtt érkezett válasz, hogy férfiak kezdenének-e kapcsolatot olyan nővel, akinek nincs munkája.

Érdekelne a női oldal is! Járnátok olyan férfival, akinek nincs munkahelye?


Itt sem a tinédzsereken, tanulókon van a hangsúly, akiknek a tanulás a fő "munkájuk".


2011. aug. 29. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért munkanélküli és mióta.


Ha szerelmes vagyok,nem elsődleges.

De a szerelem pár hónap után halványul,és ha azt látom hogy nem is keres meg válogat,akkor lapát,nem tartok el senkit.

25/N

2011. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Hja, és aki még életében nem dolgozott soha rendes munkahelyen (nem anyuci-apuci családi vállalkozásában besegíteni) meg nem volt soha munkanélküli az inkább ne is válaszoljon.
2011. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik, hogy csak átmenetileg munkanélküli, előtte ért el célokat, látszik rajta, hogy igyekszik találni új munkát, akkor ez nem lenne akadály. Aztán az idő úgyis eldönti, hogy a kezdeti benyomás hova formálódik.
2011. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha épp munkanélküli, és keres, és látom is hogy keres, akkor persze hogy járnék.


De ha azért nem dolgozik mert nem akar, vagy túl finnyás, akkor nem. És ez baromira nem pénz kérdése, egyszerűen kell hogy legyen az emberben olyan hogy akar valamit elérni, valamiben jó lenni, stb. Nőnél is szerintem, mármint és pasikban sem értem hogyha eltartanak egy nőt, azt miért teszik. Nekem nőként pedig nem lenne elég hgy zsebpénzt kapok a fincsi ebédért cserébe. És így nőként, meg az életben nem tartanék el pasit.

2011. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért munkanélküli, és milyen a hozzáállása a dologhoz.


Ha pályakezdő, vagy most veszítette el az állását, de kitartóan keres, kutat, érdeklődik, látszik rajta, hogy minél előbb állást szeretne találni, akkor semmi akadálya.

Mindannyian kerülhetünk olyan helyzetbe, hogy egy adott időpontban nincs munkánk, akkor is, ha amúgy iskolázottak, talpraesettek, szorgalmasak vagyunk. A lényeg, hogy hamar fel kell állni a padlóról, és új lehetőségek után nézni.


Ha nem is nagyon akar munkát, elvan a segélyen és a "majd csak lesz valami" hozzáállás híve, akkor nem szívesen kötelezném el magam mellette.

2011. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha átmeneti, nem tudnék egy élősködővel együtt élni. De addig is míg nem találna munkát, elvárnám, hogy feltalálja magát, ne csak a tv-t vagy az internetet bámulja és kiszolgáltatja magát.
2011. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Csak ne nagyon csodálkozzatok, ha nincs kedve minden nap telefonálgatni, sms-ezni, utazgatni, szórakozni, ajándékokat vinni stb. Ha meg nem foglalkozik veletek, nem kell letámadni, mert azt meg nagyon nem fogják díjazni.
2011. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó ez hogy jön ide? Aki dolgozik, az nem csinálja ezeket a dolgokat?

Én nem tartanék el egy pasit azért hogy cserébe mindig szolgálatomra álljon udvarolni :)

2011. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert férjnél vagyok. :D Amúgy igen. Sőt, kezdtem is. Az előző barátom munkanélküli volt, de ő nem is akart dolgozni, kivéve, ha lett volna olyan munka, ahol nem kell dolgozni, csak irányítani az embereket és nagyon sokat lehet keresni. Ilyesmihez viszont nem volt meg a végzettsége. Amúgy nem volt rossz szakmája, dolgozhatott volna. De a végén nem ezért mentünk szét.


Viszont akármennyire is nem számít a pénz, az anyagiakkal kapcsolatos problémák meg tudják nehezíteni az életet. Nem érdekelne, ha nincs munkája, abban az esetben, ha nekem van, meg tudom teremteni a lehetőséget, hogy esetleg később összeköltözzünk legalább albérletbe.

Mert bármennyire is szeretnék valakit, nem költöznék a szüleihez és őt sem vinném az én szüleimhez, nyomós okok miatt.

2011. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

ma 16:16


Én sem értem, hogy jön ez ide. Az én férjem dolgozik, nem is keveset, mégis napjában többször telefonál, ahogy tud, sms-t is ír, pedig utálja bepötyögni a szöveget, amikor telik rá, ajándékokat is vesz, amikor tudunk, elmegyünk kirándulni, szórakozni, amennyire az anyagi helyzetünk engedi.


Miért? Aki munkanélküli, akkor ajándékokat vesz, telefonálgat, szórakozni viszi a párját? Szerintem nem, mert nincs neki miből.

Nem biztos, hogy mindenki azért nem dolgozik, mert mondjuk milliókat örökölt az amerikai nagybácsitó. :D

2011. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!